Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális, ha a gyümölcsök és...

Normális, ha a gyümölcsök és a zöldségek láttán, szagán elhányom magam?

Figyelt kérdés
Kicsi korom óta nem eszek se gyümölcsöt, se zöldségeket. Még a szagától is rosszul vagyok! Ha meglátom, hogy egy étel alapanyagai között szerepel akár egyféle is, nem eszek abból! Sokak szerint ez már pszichológiai probléma, de én nem tudom. Szóval ez normális?

2012. dec. 27. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem normális. Szerintem is pszichés probléma lehet, mert ilyen nincs, hogy valaki ne szeressen semmilyen zöldséget, gyümölcsöt. Egyáltalán min élsz akkor? Hús, kenyér és édesség?
2012. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Körülbelül... Már volt, hogy megkóstoltam, de rosszul voltam tőle!
2012. dec. 27. 17:18
 3/5 Takács Tirza válasza:
Szerintem menj el orvoshoz kivizsgáltatni... De olyan nem létezik hogy semmilyen zöldséget/gyümölcsöt nem eszel.
2012. dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pszichológushoz kéne mennem, de biztosan drága. Az ismerőseim közül valaki szerint allergia, valaki szerint pszichés és valaki szerint simán csak betegség.

Egyszerűen nem értem én sem ahogy senki más!

2012. dec. 28. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lennék a helyedben kedves kérdező. De a mandarint amúgy én se bírom a szagával együtt 😀
2020. okt. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!