Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Melyik a legolcsóbb tápszer?

Melyik a legolcsóbb tápszer?

Figyelt kérdés

Kérlek ne ítéljetek el, férjem lelépett és albérletben maradtunk kisfiammal teljesen egyedül. És melyik pelenkát lenne érdemes megvennem?

Eddig megvehettem neki a Bebát meg a Pampers premium caret, de jövő hónaptól sajnos nem megy. 9,5 hós.


2013. szept. 14. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg a gyerekorvossal felíratni, úgy a legolcsóbb.
2013. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a Rossmann és Dm tápszerei egész jó árban vannak, és szerintem azok is jók, sokan használják őket...

Pelusból pedig olcsóak körül én az Aldisat szeretem, bír annyit mint a pampers. De a rossmannos is jó, dm-est nem próbáltam, de azt is szeretik úgy hallottam...

2013. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a Humana baby fit banános tápszert írattam fel. Két doboz volt 619 ft. A gyerek orvosnak mondd el a dolgot és tudni fogja!!
2013. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez a Humana baby fit mennyi idős korig iratható? Hú de jó lenne!
2013. szept. 14. 16:32
 5/10 anonim ***** válasza:

a Milupa 2 350g-os kerül asszem vmi 6-700Ft-ba...

Am ajánlom a zöld tescos pelust kb 3-3500Ft-ért szokott lenni mi a 4-est használjuk az 54db-os asszem...

2013. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
MI IS A HUMANNA BABY FITET HASZNÁLTUK ELVILEG BUKÁS ELLEN VAN EZÉRT AKÁR 3!!! ÉVES KORIG FELÍRJÁK,MI 2 ÉVES KORÁIG ADTUK!
2013. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Ha eddig nem Ha tápszert evett, főleg ha 6 hónap előtt sem akkor nem fog az orvos felírni, mivel azzal a praxisát kockáztatja, mert egyértelműen kiderül, hogy csalás.Igényeld az egyedülálló családit, gyereknevelésit, gyerektartást vagy az önkormányzatnál gyorssegélyt.
2013. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mülleres (Beauty Baby) pelus, olcsóbb mint a Pampers, de szerintem ugyan olyan (max icipicit vastagabb). (4-es méretből 35 db 1590 Ft.)

Az én fiam tejfehérje-érzékeny "gyanús", Milumil Peptit eszik, a 6+-os ebből 205 Ft.-ba kerül, szerintem ez a legolcsóbb, de persze csak indokoltan írják fel.


Kívánok Nektek minden jót, Kitartást!

2013. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kedves 3-as hányas tápszert használod? Mert mi is ezt használjuk és nekünk 1doboz kerül 629ft-be mi még az 1est használjuk. 4,5hónapos a babám.


Kérdező nekem az orvos azt mondta hogy 1éves koráig fel tudja írni receptre.

2013. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
simán felírja a doki a humana baby fit-et. Fiamnak 1,5 éves kora körül kezdtem el azt adni.
2013. szept. 28. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!