Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Az este elkészitett, hűtőben...

Az este elkészitett, hűtőben tárolt tápszert odaadhatom reggel mikróban felmelegitve a babának?

Figyelt kérdés
6hónapos baba, olvastam a dobozon, hogy elvileg ki kell önteni, de hátha vannak más tapasztalatok.

#tápszer #tápszer tárolás
2013. szept. 15. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Én sosem burítom ki. 4 hónapos a fiam, 2 hónapja tápos, még nem lett belőle gond. Az ize is ugyanolyan.
2013. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. szept. 15. 17:20
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Elvileg nem. Én nem adtam soha oda, ez olyan mintha lejárt szavatosságú ételt adnál neki. Lehet hogy nem lesz tőle baja, de nálunk még a felnőttek sem eszik meg a lejárt ételt, nemhogy egy csecsemő.
2013. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
én nem adnám oda.de miért este készítettet adsz neki,az maradék?Vagy a reggeli adagot is este készíted el?
2013. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
maradék:)
2013. szept. 15. 18:19
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
én oda adnám.
2013. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A babakönyvem szerint 1 óra múlva ki kell önteni és mindig cask frisset ezért én biztos hogy nem fogom neki odaadni a baktériumokban dúskáló jónak tűnő tápszert.
2013. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

maradékot nem adnám oda reggel, de az este elkészített reggelinek valót igen.

nálunk sokszor volt, hogy éjszaka is kellett neki tápszer, és akkor jól jött, hogy már van kész a hűtőben, amit csak melegíteni kellett.

2013. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kedves utolsó! mi a különbség ? este készítem el minkettőt, mindkét adag többet áll a hűtőben, mint az ajánlott.. . stb. a különbség csak annyi, h. az egyikből evett. nem értem.
2013. szept. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lues ***** válasza:
56%
Én csak frisset adok neki. Sőt, éjszaka is eszik ugyanúgy 3 óránként, mint nappal. Felkelek 20 perccel korábban, mint az etetés ideje és friss tápszert készítek neki. Az ő egészsége a legfontosabb. Sőt, minden etetés után ki is főzöm a cumisüveget...
2013. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!