Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lufiérzés a méhemben, illetve...

Lufiérzés a méhemben, illetve az alhasban, felfúvódás, puffadás főleg reggel és este, de gyakran napközben is. Lehet ez terhesség?

Figyelt kérdés
PCO-s vagyok, van már egy 7 éves gyermekem. 5 év után áprilisban abba hagytam a tablettát. Össze vissza véreztem azóta, 1 hétig meg volt, 1 hétig nem, majd megint. Dokim vizsgált, PCO-s vagyok most is, minimikroszkóppal peteérést láttam. Dokim írt Proverát 10 napig, ettől nagyon meg is jött. Menzesz 2. napjától 5 napig napi 2 Clostilbegytet szedtem. Aug. 13.-án jött meg. Elvileg most szept. 10.-én kellene megjönnie. Lassan 5 napja érzem a lufit a méhemben, ha leülök, mintha a lufi felnyomódna a hasamba. Puffadok is, és kb 1 hete mindjárt megjön-érzésem is van. A mellem most kezd fájogatni, de menzesz előtt mindig szokott, ennél jobban is. Fáradtabb vagyok, de nem vészes, néha alig érezhetően émelygek. Az arcom sokat ég, mintha lázam lenne, és hőhullámaim vannak. Szerintetek lehetek terhes? Tesztelni már csak akkor akarok, ha nem jönne meg.

#puffadás #hőhullám #lufiérzés a méhben
2013. szept. 3. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha 10-én kellene megjönnie, akkor még csak egy hete foganhatott, akkor pedig még korai lenne , főleg ha már öt napja érzed.

Lehet inkább hogy a hormonjaid kavarognak, főleg hogy ennyi féle bogyót szedtél, és a PCO miatt is.

2013. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Ha a p.é. középidőben van, igazad van, ugyanakkor a peteérést serkentő gyógyszer miatt 20-21.-ére javasolta a dokim az együttléteket, mert hogy akkor a legvalószínűbb a gy.szer miatt a teherbeesés. Szervi bajom nem lehet, de nem vagyok egyáltalán biztos én sem a terhességben, csak a tüneteim furák. PCO-s voltam a kislányom születése/fogantatása előtt is egyébként.

A válaszod azért köszönöm, és remélem, más is válaszol majd.

2013. szept. 4. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!