Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Elkészített tápszert lehet...

Belly91 kérdése:

Elkészített tápszert lehet hűtőben tárolni? (humana baby fit banános)

Figyelt kérdés

2 hónapos kisfiamnál reflux gyanúja miatt a védőnő tanácsára antri reflux tápszerre váltottunk (humana baby fit banános). Ezt az állaga miatt jóval nehezebb és több idő csomómentesen elkészíteni, amit a fiam nem tolerál, ráadásul sosem tudom mikor következik evés, van hogy 2, de olyan is hogy csak 4 óra után kér így nem tudok rá készülni.

Kérdésem, hogy ha előre elkészítek mondjuk 3-4 adagnak megfelelő mennyiséget leírás szerint, és azt elteszem hűtőbe és mindig csak 1-1 adagot melegítek ki belőle amit megeszik, lesz-e baja? Illetve ha lehet így tárolni akkor meddig?.... Mert tudom hogy szobahőn 2 óráig lehet tárolni, azt is tudom hogy ha már beleivott, nem lehet eltenni és később újra megetetni belőle, de nem tudom mi vonatkozik arra, ha érintetlenül van hűtőbe rakva úgy hogy nem iszik bele....



2013. okt. 2. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak ne a mikróban melegítsd meg.
2013. okt. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hűtőben tárolni,de 2 órán belül fel kell használni.Mi Humana Digest Plust használunk,de annak a bobozára az van írva,hogy minden étkezés előtt frissen kell elkészíteni a tápit.Szerintem a ti tápitokra is ez vonatkozik,mert egy márkáról van szó.
2013. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi,elírtam az elejét,nem lehet sztem hűtőben tárolni.A Milumil-es tápit 2 órán belül fel lehet használni bármikor,de a Humanas dobozra az van írva,amit írtam.

Utolsó voltam.

2013. okt. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem akarok kötekedni,de lehet.24 óráig tárolhatod a hűtőbe.utána én már nem adnám oda.nekem is ez volt a babámmal mint neked,védőnőmet kérdeztem,ő elmondta ezt amit én.
2013. okt. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én szoktam úgy járni hogy elkészítem, aztán megyünk szopizni és végül mégsem kér kiegészítést, akkor elrakom a hűtőben és a következő etetésnél odaadom neki. Az én babám ugyan ezt a tápszert eszi. Még nem volt tőle semmi baja, szintén refluxos, lassan 5 hónapos lesz. De az biztos ha újramelegítjük már nem ugyanaz az értéke, nem lesz meg benne minden "jó" ami kell. De a fiam sem a türelem mintapéldánya, eleinte sokat mérgelődött, aztán mostanra megtanult várni... Ja és én sem tudtam sosem a 2. hónapban mikor fog enni, ugyanígy voltam, és csináltam 2 héten keresztül, hogy megterveztem egy napirendet 3 óránkénti etetésre az esti lefektetéshez igazítva és ébresztettem, azóta meg működik magától.
2013. okt. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!