Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szerintetek a Hipp Jó éjszakát...

Szerintetek a Hipp Jó éjszakát banános tejéptől lehet egy pici szorulása a babának? Milyen jó éjszakát tejpépet javasoltok?

Figyelt kérdés
Tegnap adtam neki egy egész adagot elsőre,és picit mintha ma keményebb lenne a kakija és kevesebb. Lehet fél adagot kellett volna,de szívesen megette. Egyébként nem tudom ezekből milyet érdemes venni,talán a Milumil van tejberizses nem fog annyira ha gyümivel keverem,de a gabonapépekbe se vagyok már biztos..

2013. szept. 15. 13:19
 1/1 anonim válasza:
Én csak a saját tapasztalatomból tudok beszélni. Nálunk a tejpéptől nem volt szorulása, elég sokáig adtam neki. Az esti rutin része volt. Ha banánt etettem vele, attól viszont volt szorulása, de megelőzhető, illetve orvosolható, ha adsz neki szilvát, sok folyadékot, és magas rosttartalmú dolgokat. Remélem tudtam segíteni.
2013. szept. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!