Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » HA tápszerek TB tamogatott árai?

HA tápszerek TB tamogatott árai?

Figyelt kérdés
Szeretném kérni a segítségeteket, hogy melyik HA-s tápszer a legolcsóbb. Kisfiam 9 hónapos, eddig anyatejes volt, most kezdtem pótolni Milumil HA 2-es tápszerrel. Ennek a támogatott ára is brutális... 2200 Ft... Nem tudjátok véletlenül, hogy melyik jó minősegű tápi a legolcsóbb?
2013. nov. 11. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen HA-sat akarsz adni neki? Azok mind ilyen áron vannak. A nem HA-sok olcsóbbak, pl a Milupa Fermentált 1 éves korig írható fel, hiába nem HA-s, az ára pedig receptre 942ft/doboz.
2013. nov. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg még a Milumil Pepti 2 plus-t is felirathatod. Ez jobb, mint a HA tápszer, mert az csak részlegesen hidrolizált, ez meg teljesen, tejallergiások is ehetik, de megelőzésre is adható. Ebből következik, hogy recept nélkül kb. 2000valamennyibe kerül, háziorvosi receptre, max. 1000 körül (egy éve olyan 930 ft. volt, amikor mi használtuk), szakorvosi javaslatra meg csak pár száz ft, de az csak akkor jön szóba, ha beteg babáról lenne szó.


Viszont ez csak 450 gr-os, ezt bele kell kalkulálni ugye az árába, a többi tápszer általában 600 gr-os.


A másik megoldás esetleg, hogy sima tápszert veszel neki, mert a HA tápszerek kb. ilyen árban mozognak mind. A fermentált sem rossz amúgy, az meg 50%-ban bontott tejcukrot tartalmaz, ha jól rémlik, könnyebben emészthető.

2013. nov. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb szerintem a Novalac Allernova.

340 Ft körül van a támogatott ára, 400 grammos.

Nekem ezt eszi a lányom 6 hónapos korától, 1 éves korig lehet felíratni.

2013. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!