Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes babám, tápszeres...

8 hetes babám, tápszeres főként (nagyon kevés tejem van persze azt megkapja) milumil pepti-t kap mert a gasztron azt mondták lehet hogy tejfehérje allergiás. Most hogy aktivan ezt a tápszert esszük nem kakil magától a baba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
elég sokáig tekereg meg nyög, közben nem sír csak ha már felmérgelte magát hogy nem jön semmi. tornával nem jön ki max néhány puki. ekkor sajna előkerül a szélcső, ahogy bedugom azonnal jön.
2013. aug. 11. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A tápszertől van. A hipoallergén tápszerek nehezebben emészthetőek mint a normál. Mi az hogy lehet, h tejfehérje allergiás? de az is lehet, hogy nem. Válts tápszert.
2013. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor mi elkezdtünk tápszerezni, akkor nekünk is legalább 1 hónapon keresztül szélcsövezni kellett, amíg a kisbélrendszere megszokja a tápszert addig bizony előfordulhat h így lesz, de ne aggódj sztem helyre fog állni később.
2013. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a gasztron nem bizonyitották hogy tejfehérje allergiás csak feltételezték hogy azért fájhat a pocak merthogy tejfehérje allergiás lehetséges ezért engem tejdiétára vettek. (amit mostmár feleslegesnek is tekintek mert annyira nincs már tejem sajnos)
2013. aug. 11. 16:54
 4/4 anonim válasza:
Nekem is azt mondta a gyerekorvos hogy valószinü tejallergiája van mert csúnya volt az arca,fájt a hasa,nem sokat evett és nem hizott mi ir a milumil peptit kaptuk de attol mégjobban fájt a hasa,most pedig a humana 1et irták.ez úgy néz ki bevált,pedig ez is tejalapu,ha nem vizsgálták ki a babát akkor lehet nem is az a baj,minket sem vizsgáltak csak váltogatták a tápszert és ahogy nézegetem ebbe nincs tejcukor a tőbbibe pedig volt lehet nálunk tejcukor érzékenység van,szerintem pröbálj valami más tápszert,ne kínozd a babát nekem is apósom azt mondta ne a mi babánk legyen már a kisérleti alany csináljanak valamit!2 hós baba anyukáka
2013. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!