Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Babátok tud inni a MAM 3-as...

Babátok tud inni a MAM 3-as cumijával?

Figyelt kérdés
Eddig sem gond nem volt a MAM-os üvegekkel és cumikkal, sőt csak ezt az egy fajtát fogadta el a fiam. De a 3-as cumival nem tud enni. Hibás cumit fogtunk ki, vagy van valami technikája? 10 perc alatt 10-20 ml-t tud vele kiszívni.
2014. febr. 15. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam sem tud vele inni......

Csöpögésmentes, és egyszerűen nem megy neki. Ő is csak a MAM cumit, cumisüveget fogadja el, de ebből nem tud inni.

2014. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem tud vele inni.Mi maradtunk 2nél.4,5hónapos.
2014. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért nem szeretem a Mam-ot, mert az 1-es, 2-es cumi tökéletes, a 3-mas cumi használhatatlan mert csöpögésmentes, és úgy kell szívni, hogy behorpad a feje a gyereknek, a 4-es cumin meg egy nagy x van, abból meg ömlik. Tehát csak az 1-es és 2-es cumik használhatóak normálisan.
2014. febr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-asból is van olyan, ami nem csöpögésmentes, csak keresni kell, mert nem minden üzletben tartanak belőle. Én nemrég vettem. A csöpögésmenteset is próbáltuk, de az én lánykámnak sem jött be, nem tud vele enni.
2014. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most nagyon meglepodtem, en meg SOHA NEM IS LATTAM csopogesmenteset a 3-as cumibol! Epp az volt a problemank hogy omlik belole, 8-9 honaposan tudott csak inni belole, addig fuldoklott, pedig elvileg 4 honapos kortol van.

Komolyan letezik ilyen? Es mi van rairva? Kesz csoda hogy sose vettem meg ilyet veletlenul.

2014. febr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ilyen a cumi:

[link]

Én még nem találtam sehol sem csepegésmenteset, te hol veszed?

2014. febr. 22. 11:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Par hete vettem a Westend DM-ben! De kivancsi vagyok hogy milyen az amirol ti beszeltek. Mi van rairva?

Mert en mar egyszer figyelmetlensegbol majdnem vettem egy olyat ami szinten 4+ de nem harom hanem negy csepp van rajta, hatalmas a lyuka, papihoz valo. Szerencse hogy eszrevettem, mert se a tejpepet se mas fozeleket soha nem adtam neki uvegbol.

2014. febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan mint a többi Mam cumi, csak egy csepp van rárajzolva a papírjára ami át van húzva.

Én 3-mas cumiban még csak ilyen csöpögésmentest láttam. Hol veszitek ami nem cseppmentes?

2014. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Dm-ben is csak ilyen cseppmenteset találtam, illetve a mam honlapján sem találtam 3-asban nem cseppmenteset.
2014. febr. 23. 12:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Hat ez most mar tenyleg erdekes, el fogok menni a napokban es megnezem tobb helyen,a Westendben is ujra. Lehet hogy mar ott sincs?!

a honlap nem feltetlenul mervado, mert ott sok cucc nincs fenn,illetve sok olyan van fenn amit a budos eletben sehol nem lehet kapni, pl. a 280 ml-es sima cumisuveg, nem az az alul ezer darabbol allo. A legjobb baratnom Olaszorszagban el, o is MAM-os es ott sem lehet kapni ebbol a meretbol csak az anti-cholicot.viszont fogok tole kapni 16+ cumit :-))) azt mondta uj, o is most latta es vett is a fianak.es ez sincs fenn a honlapon,ha az olaszt nezed ott sem! csak a 0-2, 2-6, 6+

2014. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!