Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti a babátoknak mit adtok inni?

Ti a babátoknak mit adtok inni?

Figyelt kérdés
Eleinte (kb1-2hó)kamila, édeskömény teát aztán,8 és fél hónapos kóráig csak vizet. De most nem igazán fogadja el a vizet..... a Gyümölcslét viszont igen ma probáltam almás-szilvás baba gyümölcslét... /anyatejes/

#szentkirályibébiital
2014. febr. 5. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
a Mecsek Teának van baba teája, azt is megpróbálhatod.
2014. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pickwick gyerektea,vagy gyümölcslé (100%) keverve vízzel.
2014. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már mindenféle teát, vizet, de egyiket sem fogadja el :( Tápszeres és kellene a plusz folyadék, de nyel 3-4 kortyot és aztán kiköpi.
2014. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ne aggódj, tápszeres babának sem kell a plusz folyadék. Azért köpi ki, mert nem szomjas. A fiam is tápszeres volt, de amíg rendes ételeket nem evett, szinte nem ivott. Onnantól, hogy azt ette nagyjából amit mi, már iszik szépen, hiszen szomjas.

A fiam egyébként Pickwick gyerekteát ivott kisebb korában, most 20 hónapos, Saga teát vagy hígított gyümölcslevet iszik.

2014. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vizet és gyümölcsleveket (bébiital). az enyém is tápszeres, nem fogadja el, csak nagy ritkán, akkor is inkább estefelé. nyáron, a rekkenő hőségben itattam, akkor igényelte is. most kevésbé.
2014. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8 hónapos koráig vizet, baba gyümölcslevet, utána pickwick gyerekteát.
2014. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a segítséget!

3. válaszolónak : az enyém is pont ezt csinálja. Ma kapott ugye mint fentebb is írtam almás-szilvás szentkirályi babaitalt nah az ment 2x 60 ml...

Akkor ez mi???

2014. febr. 5. 17:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyatejes 6 hónapi semmit nem kapott, pedig nyáron született 40 fokban, kb 8 hónaposan kezdte érdekelni a MAM csőrös, de inkább csak játszott vele, amikor kijött a meleg idén, akkor kezdett el inni. Mindig ott volt körülötte, 19 hónapos de vízen kívül semmit nem fogad el :)
2014. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!