Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kevés lenne neki a tápszer...

Kevés lenne neki a tápszer vagy esetleg nem elég tápláló?

Figyelt kérdés
Kisbabám 6 hetes. Tegnap óta nagyon nyügös, edig minden nap délután kihagyott egy étkezést, viszont tegnap csak az estit és hajnali 2-kor megint kelt. 120 ml Beba 1-es tápszert kap,ma is és már múlt héten is megpróbálkoztam 150 ml-rel, de az soknak tünt, mert visszabukta. Néha van, hogy a 120 ml elég neki, vagy hogy még kérne. 2-3 óránkánt eszik, közben szopizik is, mert nagyon kevés tejem van, de azt is visszabukja mert vizes neki. Váltsak esetleg tápszert vagy jó ahogy így van? Cumit adok neki, azzal elalszik, de van, hogy 15 perc mulva sirva kel
2014. febr. 16. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem lehet hogy a hasa fáj?
2014. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert nincs semmi olyan tünete és kakil is rendesen majdnem minden evés után
2014. febr. 16. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:
előfordulhat mi is így kezdtük csak mi előbb. már a kórházban amit adtak Milumil tápszert folyamatosan ki bukta és ez nem változott mikor haza jöttünk. rá 2hétre említettem a dokinak és irt fel neki sűrűbb tápszert ami be vált. nekem is vizes volt a tejem és el se fogadta.
2014. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as vagyok le maradt mi Humana baby fit plust banános ízűt kapta és azóta is azt írja fel neki 1,5éves korig fel tudja írni azt mondta a doki.
2014. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!