Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogyan oldjátok meg a tápszer...

Hogyan oldjátok meg a tápszer melegen tartását, ha nem otthon aktuális az etetés, hanem máshol?

Figyelt kérdés
Lassan vinnem különböző orvosi vizsgálatokra, és akkor lesz olyan, ami pont az etetési időszakra esik. Van valamilyen módszer, termosz stb. ami segít melegen tartani, akár órákra is a tápszert?

2014. febr. 11. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindig termoszban viszek meleg viszek és ott a helyszínen öntöm össze az előre kiadagolt tápszerrel.
2014. febr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én vettem termoszos cumisüveg tartót, de az sem tartja órákon át melegen. Kocsival járok általában, abban van autós ételmelegítő.

De az jó ötlet amit az első írt. :)

2014. febr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tica0121 ***** válasza:
52%
Én is mindig termoszban viszek forró vizet, meg üvegben hideget és amikor kell, akkor csinálom meg. Így frissen van kikeverve neki és ha nem issza meg mindet, még 1-2 óráig oda lehet nki adni. A port mindig előre az üvegbe rakom, így megvan pár pillana alatt. Ha nem issza meg az összeset, én mindig berakom mellé a hordóba a takaró alá, így nem hűl ki nagyon! :D
2014. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Termoszba teszem plusz becsomagolom alufóliába.
2014. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Termoszba alufoliával becsomagolva a cumisüveget,amibe csak a meleg víz van. Külön a tápszer. Etetés előtt elkészíteni,hogy frissen kapja!
2014. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. febr. 12. 14:18
 7/7 anonim ***** válasza:
A tápszert mindig frissen készítsd és add oda. Fél órán belül el kell, hogy fogyassza, tovább ne álljon. Maradékot sose adj neki, minden maradék már a lefolyóba való. Mi is forró vizet termoszba (a reer-nek nagyon jól tartja a termosza a hőt) és egy normál vizes palackot vittünk. Tápszert etetéskor készítettük el mindig, még fél órát sem mertem állni hagyni soha. Súlyos beteg lehet, ha nem friss tápszert kap!
2014. febr. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!