Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 4 hetes babám 8*70 ml kap...

4 hetes babám 8*70 ml kap milumil fermentál tápszerből. De úgy érzem kevesli. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A heim pál kórházba ezt javasolták mivel nincs elég tejem.Szopizás ciciből 10-10 perc mérés és ha nincs meg a mennyiség pótolni tápszerrel.Ma olyan nyűgös nem is aludt szinte .3 óránként van etetés de már előbb cicire kell raknom és megnyugszik.Ha megeszi a 70 ml valamikor visszabukik belőle.3090 g született és most 3630g.

#tápszer #70ml
2014. febr. 28. 19:49
 1/1 csilla.ma válasza:

Szia!

Háziorvosod kérdezted már?

Én úgy tudom nem árt mérni, hogy menyit szopik és ahhoz mérten pótolni. Valamint ha szépen hízik, akkor nincs gond. Azt nem tudom pontosan hány ml-t kell ennie, de 70ml-t simán eszik egy újszülött is. Gyakran büfiztesd meg (evés közben többször) és emeld meg kicsit az ágy fej részét, hátha akkor nem bukik. Egyébként nem biztos, hogy azért sír mert éhes. Lehet csak a hasa fáj.

2014. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!