Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Reggelire mit adjak 10,5hónaos...

Reggelire mit adjak 10,5hónaos babámnak ha a tápszerből csak 30-40ml akar megenni? De még éhes marad átunna?

Figyelt kérdés
mostanság kezdi elutasítani a reggeli tápszerét.

2014. febr. 27. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit eszik már? Apróbb falatokat, ha meg tud enni, vagy kiflit adj a kezébe, tejpépet.
2014. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó formán azt eszi amit mi a korának megfelelően. kiflit zsemlét kenyeret is eszik tejpépet már nem fogadja el.
2014. febr. 27. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendesen keszits neki reggelit. Ugyanigy jartunk mi is a lanyommal. Ennyi idosen reggelente igaz megitta meg a tejitalt de csakis ezt, semmi mast. Utana nem sok idovel keszitettem neki rendesen reggelit, vajas, felvagottas kenyeret, majkremeset...stb ezt ette vagyis ezeket eszi mai napig, mikor mit. 13 hos
2014. febr. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok, csak 9 és fél hónapos a kislányom... :(
2014. febr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én joghurtot adnék neki, hogy meglegyen azért a napi tejmennyiség.
2014. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!