Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 10napos babát lehet tápszerrel...

10napos babát lehet tápszerrel etetni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 01:34
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Persze. Újszülöttnek is adható. Vagy mitgondoltál ha anyukának nincs teje akkor éhenhal a baba? Ekkora iq- vAl hogy lehet szülni?
2014. márc. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze h lehet, miert ne lehetne? Van a koranak megfelelo tapszer. Ugye nem ujszulotteknek valot kell adni. Ha eddig anyatejes volt, remenykedj h elfogadja a tapszert mert nem biztos. :-)

Nekem ekkor mar nagyon lecsokkentette szinte nem is ivott belole, igy nem sokkal h 10 honapos lett inkabb tejitalt vettem neki tapszer helyett, azt szivesen megissza a mai napig. 13 honapos.

2014. márc. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2. válaszoló, a kérdező 10 napos babát írt. de amúgy persze jót írtál:)

kérdező, mi lett az anyatejjel?

2014. márc. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, sőt kötelező, ha nincs tejed.
2014. márc. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Huu basszus jol felreolvastam :D hiaba koran volt meg :D koszi h kijavitottal :D
2014. márc. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Totalisan ketsegbe vagyok esve.veres a bimbom egyre kevesebb a tejem.ket napja fejem es ugy adom oda mert egyszeruen nem birom ha szopik annyielra faj.egy hetig ugy csinaltam de sirtam kozbe.nem csinalnam ezt de tenyleg kegyetlen.hivtam mar tanacsadot is azt mondta kenjem...es majd ma jelentkezik.a lelkiismeretemmel is el kell szamolnom..mert ugye mindenki a szoptatast sulykoljamami persze tok jo..meg kenyelmes is.de egyszeruen mar nem tudom mit csinaljak.ha stresszelek tenyleg nem lesz tejem.meg jo hogy az elso napokba tettem el.meg fejek folyamatosan.eddig volt h 90is osszejott egy fejesre mostmar csak 40korul.ejjel 30volt.:-(
2014. márc. 4. 09:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Mikor szoptattam nekem is nagyon sebes volt.

Borzasztóan fájt, nekem is folytak a könnyeim. Aztán egy idővel szépen begyógyult mikor már tudta hogy kell szopizni. Nekik is bele kell jönniük ebbe.

2014. márc. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet többszöri mellgyulladással megspékelve..Írt ki a doktornő újszülötteknek való HA-s tápszert (mi milumil Ha Start optimát ittunk de nagyon jó a BEBA is) sírtam én is sokat hogy nem anyatejen nő fel a fiam. Szépen elfogadta én is megnyugodtam és most egy életerős, jó kedélyű, jó alvó, jó evő kisfiam van soha nme volt még beteg ennyit az anyatejes babákról hogy azok egészségesebbek. Ne legyen e miatt lelkiismeret furdalásod beszélj a dokival írjon tápszert mert így csak a babád fogy. Üdv 18 hónapos kisfiú anyukája
2014. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

etesd nyugodtan, de próbálkozz a szoptatással is, ha megszokja a melled, akár lehet, hogy tudod megint csak úgy etetni. nekem az vált be, esetleg próbáld ki, hogy ha végzett, nem törlöm le a mellem, sőt, fel se öltözök egyből, a babanyál+anyatej+levegő jó gyógyír lehet.

de a lényeg, hogy a baba ne éhezzen, ha táp, akkor táp, magasról tegyél az okoskákra, és ne stresszelj!!!:)))

2014. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!