Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van 2 uh időpontom, az egyik...

Van 2 uh időpontom, az egyik január 4-én a másik március 14-én a kettő között mikor érdemes megcsináltatni a 4d-s uh-t? Esetleg meg van szabva milyen sürün lehet uh-t csinálni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?

Nincs meg szabva. Én 19 hetesen voltam a genetikai kötelező uh-n. 20 hetesen mentem először magán dokihoz, akkor ott ő is csinált egy uh-t. A 24. hétre hívott vissza, megint volt uh, 26 hetesen voltam 4d-n. 30 hetesen a kórházban kötelező uh-n.

2012. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma vagyok 17 hetes. Párommal azt beszéltük, hogy a márciusi uh után kellene a 4d-st megcsináltatni, mert akkor már olyan a képen, mint ahogy meg fog születni. Azért kérdeztem, mert állítolag ott jobban meg tudják mondani a baba nemét. :)
2012. dec. 18. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a lábait úgy rakja ott sem tudják megmondani.

Szerintem februárra kérhetsz egy időpontot, csak nagyjából számoltam ki, 25-27 hetes leszel akkor. Az ideális kor 4D-re.

2012. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 25-27. hét között menjetek 4D-re!
2012. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!