Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mitol hanyhat a 3honapos kisfiam?

Noisy23 kérdése:

Mitol hanyhat a 3honapos kisfiam?

Figyelt kérdés
A fiam kb. 2honapos koraig szopott aztan kezdett egyre kevesebb tejem lenni,nem volt neki eleg ezert elkezdtuk tapszerezni is a szoptatas mellett. aptamilt adunk neki de volt hogy egyszer mast adtunk aztan megint aptamilt. ilyenkor kihanyta szinte az egeszet es nyugos volt gondolom a hasfajas miatt. okozhatta ezt a 2fajta tapszer keverese? vagy lehet allergiaja?
2014. márc. 16. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az egyik hígabb mint a másik? Az én babám sajnos nagyon bukós, így a sima tápszertől rengeteget hányt, de kapott antirefluxosat, attól nem, ez krémesebb, sűrűbb.
2014. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nemigazan figyeltem meg h melyik milyen suru.az aptamil tartalmaz szojat de a masikat nem olvastam el reszletesen...kezdo anyuka vagyok,nincs semmilyen tapasztalatom... :-/
2014. márc. 16. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy valamelyik gyenge neki nálunk is ez volt az anyatejjel hiába adtam neki mindig ki hányta és ez miatt sajnos tápszeres lett. figyeld meg hogy melyiknél hány leginkább. de ha legközelebb mentek az orvoshoz szólj neki
2014. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen beszelj orvossal. Tapszereket egyaltalan nem ajanlott keverni, söt a valtas sem tesz jot. Sok tapszer van, az orvos tud segiteni. A bukasnak lehet több oka is, nalam az anyatejet is kihanyta sajnos, söt volt olyan is, hogy az orran is hanyt. Az orvos nekünk azt mondta, hogy ha szilardra atterünk, meg fog szünni, de elötte megvizsgalta. Az elejen meg a szilard is feljött neki neha. Az allergia szerintem hasmenesben, kiütesben nyilvanul meg, de en nem vagyok orvos. Esetleg a szoptatast nem lehetne valahogy visszaallitani?
2014. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én például a szar kajától szoktam hányni, de ha beteg vagyok akkor is.
2014. márc. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!