Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Babavizet vagy forralt vizet...

Babavizet vagy forralt vizet használtok lehűtve tápszerhez?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Én babavizet használtam, mert nagyon rossz volt a csapvíz minősége. A babavíz amúgy is nagyon praktikus volt nekem, végig tápszeres volt a kislányom és én nagyon nem bírtam az éjszakázást.
2014. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csak 2 naponta egyszer adok tápszert a babának mert amúgy szopizik. 2 hete kap tápszert most 4 hónapos múlt. Én csapvizet használok, de iszonyat vízköves mindene, így nagyon gondolkodok, hogy veszek baba vizet, illetve ha már elétől fogva tápszeres lenne, és nem csak 2 naponta 30-60ml vizet használnánk, akkor szerintem már áttértünk volna babavízre.
2014. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
babavizet használunk, sajnos borzalmas nálunk a víz (néha sárga, néha büdös....), így mi sem isszuk évek óta.
2014. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sima szénsavmentes szentkirályi ásványvizet használunk, ez babáknak forralás nélkül adható. A csapvíz nálunk is szörnyű, néha barnás, néha fekete szemcsék vannak benne, így azt forralva sem adnám szívesen.
2014. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Szentkirályi szénsavmentes vizet használom, még a 3-4 éves gyerekeim is azt isszák.
2014. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csapvíz forralva. nálunk jó minőségű. nem büdös, nem kesereű.
2014. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jana babavizet. Az a gond vele csak, hogy 24 óra után forralni kell. Mivel alapvetően anyatejes a babám, csak néha kap tápszert, amikor vies a tejem, így egy üveg víz nem fogy el 24 órán belül, nekem meg mindig gyorsan kellene a tápszer ilyenkor és macerás forralni majd lehűteni.
2014. márc. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szentkirályi vizet vagy jana babavizet használtunk. Nálunk is tiszta vízköves lesz a csapvíz, de amugy se adnám.
2014. márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!