Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszerhez frissen forralt...

Tápszerhez frissen forralt víz vagy előrefőzött? Esetleg vegyesen?

Figyelt kérdés
Humana tápszerhez frissen forralt vizet adtatok, ahogy a doboz is írja (plusz nekem a gyerekorvos is ezt mondta), vagy előre felfőzöttet melegítettek fel? Vagy ha frissen forraltban feloldom a tápszert, lehet előre főzöttet keverni bele másodjára? Így pl. hamarabb lehetne iható hőmérsékletű.

2014. ápr. 14. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csináltam így is úgyis. Volt amikor forraltam bekevertem majd visszahűtöttem, de olyan is volt (ez fordult elő sűrűbben) hogy vizet forraltam és abból kevertem amennyi kellett majd melegítettem fel.
2014. ápr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a lényeg,h. egyszer volt forralva.
2014. ápr. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az én lányom mindig ordított ha nem kapott azonnal tápszit:) én mind előre felforraltam és már utána csak melegíteni kellett.

Nekünk a gyerekdoki is ezt ajánlota

2014. ápr. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy csinálom, hogy egy vízmelegítőbe felforralok egy egész kancsónyi vizet, és azt, amikor készítem a tápszert, újramelegítem, iható hőmérsékletűre.

Ha mindig frisset forralnék, és azt hűteném vissza ihatóra, akkor az elég sok idő lenne...

2014. ápr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Èn babáknak is adhatò ásvànyvizzel csináltam, így nem kellett forralni elöre.
2014. ápr. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
felforralok kb 500 ml vizet, amit lehul es teszem be a hutobe, aztan majd csak melegitem
2014. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!