Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Másik tápszer! Vélemények?

Másik tápszer! Vélemények?

Figyelt kérdés

A 3,5hós kisfiam eddig Milupa Fermentált kapott,előtte Milumil Startot,de azt leváltottuk mert nem volt jó.Most a doki Milumil Pepti-t írt fel neki,szőke hajú kék szemű és fehér bőrű.Azt mondja,hogy könnyebben jön ki rajta tejallergia.

Mik a vélemények,tapasztalatok erről a tápszerről?

1200ft volt 450 grammos doboz,ki mennyiért vette?

Mik a vélemények,tapasztalatok erről a tápszerről?


2014. ápr. 15. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi is ezt isszuk kb. a fiam 3 hetes kora óta. Ő tejfehérje-allergia gyanús volt, ezért kapta. Most 9 hónapos.

Nála nem volt gond, simán elfogadta. Tény, nem issza valami nagyon nagy kedvvel. Most már csak reggel és este kapja, reggel orulok ha 120 ml-t megiszik belőle, este meg úgy 200 körül.

Mi is ennyiért vesszük, de olvastam már itt olyat, aki tök olcsón hozzá tud jutni, pedig ugyanúgy a dokija írja fel.

2014. ápr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi volt a baj a Milupa Fermentált tápszerrel?
2014. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Semmi az ég világon :) nagyon bevált nekünk,de a doki úgy határozott,hogy cserélünk mert fehér bőrű és könnyen lehet allergiás így inkább ezt adta neki.

Kérdeztem,h.muszály-e váltani és határozottan igent felelt de én szívem szerint nem váltottam volna.

Bár tejet nem kap így nem tudom mire alapozza,a lehet-re nem kéne sztm váltani,de ezt is megeszi semmi baj nem volt vele még eddig!

A támogatás 90%-os rá így 250ft lesz egy 450 grammos doboz.Bár én úgy vagyoki vele,hogy ha drága de beválik akkor is azt veszem és nem az olcsóságra megyek.De sztm nem csak én vagyok így ezzel :)

2014. ápr. 15. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem értem hogy hogy a csudába tudja egy házi gyerekorvos 90%-os támogatással felírni a Peptit???? nekünk akkor miért nem így írja az orvosunk? én úgy tudtam, hogy csak szakorvos tudja 90-el felírni (gasztrós).

Komolyan, most már meg fogom kérdezni tőle!


Egyébként ha allergiás lenne, akkor már kijött volna rajta, szerintem! De persze fő az óvatosság.


Egyébként az én babám is iszonyat fehér bőrű, így őt is elkönyvelték allergiás, minden nyavaját összeszedő babának! :(


1-es voltam

2014. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én biztos nem váltanék csak azért, mert ő azt mondja. így meg főleg nem, hogy ez bevált.
2014. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!