Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Humana baby fitt tápszert...

Humana baby fitt tápszert hogy kell helyesen elkészíteni?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a dobozra írtakat, de el sem tudom képzelni, hogy hogy tudom meg, 70 fokos a víz? Miért kell kétszerre belekeverni a tápszert? Nem oldódik jól? Ezért kell a 70 fokos víz is? Alacsonyabb hőfokon szintén nem oldódik?

2014. ápr. 12. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Alacsonyabb hőfokon nem oldódik fel. Én mikróban szoktam melegíteni a víz felét. Felmelegítem, aztán várok egy picit, hogy hűljön, belerakom, jól összerázom, de tényleg jól, és utána belerakom a maradék vizet. Nagyon nehezen oldódik. Azért nem az összes vizet melegítem, mert akkor sosem hűlne ki, és a fiam nem türelmes fajta, ha ételről van szó. Emellett a mam 2-es cumiján sem ment át, a 3-assal nem tudott enni a fiam, így a pépes ételekhez valóval kellett neki adnunk.
2014. ápr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tica0121 ***** válasza:
53%
Az én kicsim csak szobahőmérsékletű tápszert hajlandó megenni. Én is ezt a tápszert adom neki, de megmondom őszintén én el tudom keverni a vízben. 90 ml vízhez teszek 3 kanál tápszert és addig rázom, míg nem jó. Ez kb 2 perc. Viszont tényleg elég sűrű, nekem is le kellett a cumikat cserélni hármasra.
2014. ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a baj, hogy az én lányom sem türelmes, főleg a kora reggeli adagot nem tudom, hogy fogom elkészíteni... A délit, estit még csak-csak... A tízórait, uzsonnát mi már kiváltottuk, lassan 7 hónaposak leszünk. Viszont nagy adagot kell csinálnom, 180 ml vízről. Hogy az hogy fog oldódni...? Meg ha sűrű, ahogy írjátok, vajon hogy fogja kicumizni? Kicsit aggódom az egész miatt. Mikrózni soha nem szoktam semmit, így marad a forralás. Vajon, ha vízforralóban frissen forralom a vizet és azt hagyom hűlni, az megfelelő? Mert az eddigi tápszernél előző este felforraltam a másnapi vizet és azt melegítettem aztán étkezéskor. Viszont azt a vizet néhány percig forraltam, nem csak éppen hogy felforrt, mint a vízforraló esetében...
2014. ápr. 12. 12:29
 4/8 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ez hasznos. :) Rákerestem én is, de ez pont nem jött elő...
2014. ápr. 12. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:
én is adok egy tippet mi is ezt használjuk :) immár 1 éve. én úgy csinálom hogy 150ml vizet jól fel forralok abba bele teszek 4kanál tápszert jól össze rázom azt utána megint 4 kanállal és újból össze rázom. azt fel engedem a maradék 90ml vizet. így nem lesz csomós. mi rendes üveg cumis üveget használunk és abból is az 1es etető cumit és nagyon jól ki jön belőle :)
2014. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Holnap kipróbálom, már csak egy-két napra való van a régi típusú tápszerünkből (Beba Sensitiv HA), jobb felkészülni, mint hogy hirtelen ne tudjam jól megcsinálni a kislányomnak.
2014. ápr. 14. 22:08
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem feloldódik szoba hőmérsékletű vízben is.
2014. ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!