Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 12 hetesen mennyit és hányszor...

12 hetesen mennyit és hányszor eszik a babátok?

Figyelt kérdés
Változó mikor mennyit adagot adtok neki?Illetve kap a tápszer mellett a babátok folyadékot? Mi szerdán leszünk 12 hetesek.Most napi 6x eszik 120 ml keverek be neki.Születési súly 3090 most 5360g.

2014. ápr. 19. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 hónaposan napi 7-8-szor evett 150 ml-t, és így kb. annyi volt a súlya mint a te babádnak, és ő is pont 3090 grammal született. Aztán a 4. hónapban hirtelen hízott több mint egy kg-t, aztán újra lelassult a hízás üteme.
2014. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nappal 5-6-szor evett és éjjel kétszer. Anyatejes volt, akkor már nem mértem, mennyiket evett, de az biztos, hogy napszaktól függően voltak különbségek a mennyiségben.
2014. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igaz mi még 2 hónapot töltöttünk tegnap,de 3-3és fél óránként eszik nappal 90 és 120gramm között. Születési súlya 3000gramm. Pont ma voltunk mérésen és 5650 gramm.
2014. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!