Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor takarítotok kúszó-más...

Hányszor takarítotok kúszó-mászó babátok mellett?

Figyelt kérdés
Porszívózás, felmosás? Hányszor csináljátok egy héten?
2014. ápr. 13. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:

felmosás 1 héten 1x,porszívózás a kosztól függ,max 2-3x.

Amúgy nincs nagy kosz nálunk,nincsenek állatok.

2014. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Heti egyszer szoktam én is takarítani mindenhol,csak a konyhát heti 3-szor,mert sokat tevékenykedünk ott.
2014. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
naponta, de csak azért..mert kicsi a lakás és mert szinte unatkozom...
2014. ápr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nalunk kutyus is van,igy minden nap felsöprök mindent,van hogy többször is pl a konyhàt.De van hogy naponta porszivozok.De egy 4 naponta biztos.Ès naponta felmosok.Vagy max 3 naponta.A manóm màr megy,most inkàbb azèrt kell többet takaritanom,mert nem igen eszik egyhelyben,ha kiflit vagy bàrmit ràgcsàl az àltalàban a földön vègzi amerre megy.A kutyus meg nem mindig eszi meg utàna. :) Bàr sokat segit ebbe. :) Viszont az a gond,ha lent marad egy kis morzsa a földön kèpes rà a manô,hogy megegye ha valamikor megtalàlja.Szóval most nehezebb ezen a tèren mint mikor csak màszott.Kèszülj fel erre is! :) Mikor màszott ennyit nem takaritottam. :)
2014. ápr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Porszívozni heti egyszer, de minden nap felsöprök és felmosok.
2014. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gabi86 ***** válasza:
2 naponta mosok fel és söprök össze a konyha miatt mert vilàgos járólap van,meg akarva aksratlanul leesik ez az főzés közben.igaz oda nem mehetett akkor ki,mert hideg.mondjuk mi a szobàk elött lerakjuk a papucsokat.a két szoba ö
2014. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ketteske ***** válasza:
heti 1x jön a takarítónő, kutya is van.
2014. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden nap legalább egyszer porszívózok, utálom, ahogy látszik a parkettán a hajszál, szőrszál, leesett cérna stb. Felmosni heti kétszer szoktunk.
2014. ápr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Babeli Zurzavar ***** válasza:
minden nap porszivozok (van egy 2 evesunk is es 2szer minimum homokozobol kiszaladva nyargal vegig a lakason, felmosni 2-3szor egy heten szoktam!
2014. ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden reggel porszívózással kezdünk. Persze van segítségem: a kisfiam szinte rátapad a porszívóra, annyira érdekli. Felmosás hétvégente.
2014. ápr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!