Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milupa Fermentált vagy Lactoge...

Milupa Fermentált vagy Lactogen Harmony?

Figyelt kérdés
A kislányom 1 hónapos,elég sokszor bukik és nem kis mennyiségeket.. emiatt kaptuk a Humana Baby Fit banános tápszerét, de attól nagyon szorulásos lett(kamilla tea mellett is!!!) és a bukása is csak nagyon minimálisan lett kevesebb... Sok jót olvastam a Fermentált-ról, a Harmony-ról meg szinte semmit, emiatt is kérném ki a véleményeteket/tapasztalatotokat, hogy melyiket használjam???
2014. máj. 5. 18:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Megvettük a Fermentált, kíváncsi leszek. :) Kedves utolsó előtti, csak kiegészítésként kap tápszert és sajnos az anyatejet is szinte azonnal kibukta. Amúgy HA-s tápszert kapott, amit sugárba kibukott és zöld, büdös széklete lett. Ezuán kaptuk mi is a Humana Baby Fit-et, amitől olyan szorulása lett, hogy szegénynek a kamilla tea sem segített. :/ És a bukása is csak minimálisan lett enyhébb. Aztán rákerestem hogy melyik jó szorulásra és a Lactogent, illetve Fermentált találtam. Majd megírom, hogy mennyire vált be, de már 2x evett és végre nem bukott! ;)
2014. máj. 6. 22:06
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekünk mint sok tápszeres babának hasfájással volt nagy gond, illetve semmi kaki nem volt napokig és nagyon szenvedett vele, nekünk akkor bevált a humana , utánna mikor ez rendezőzöt 6 hosan akkor váltottunk fermentáltra. tudom mind1 az ára de Humana HA1 1980ft Milupa fermentált 890 ft,
2014. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nem mindegy az ára, ha van több lehetőség is. :) Főleg, ha a Fermentált is bevállt nektek, akkor miért ne?!?:) Remélem nekünk is beválik, mert azt hiszem más nincs ami szorulásos,bukásos babának való. :\ (ugye már volt a Humana, a Lactogen...és most ez)
2014. máj. 7. 18:36
 14/17 anonim ***** válasza:
Lactogen Harmony, bár már megvetted a másikat, de ha nem válik be, nyugodtan vedd meg ezt, kimondottan ilyenekre (bukás, hasfájás, szélgörcs) kifejlesztett gyógyászati tápszer.
2014. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia!Fiamnak a Lactogent adom.Izlik neki mert hamizza rendesen. :) Amit elötte evett az Milupa volt.Hasmenése volt tőle és sokat.bukott.Rendeződött a kaki is és a bukas szinte megszünt.Ja.és nem drága egyáltalán
2014. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha nem válik be, kipróbáljuk a Lactogen-t. :) Majd még írok, hogy mennyire vált be a Fermentált.
2014. máj. 9. 08:40
 17/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Amióta kapja a Fermentáltat szinte alig bukik ha igen, akkor is nagyon keveset és s szorulása is megszűnt!!!:))) Végre nem szenved és hasmenése sincs! Eleinte csomós maradt, aztán rájöttem hogy a lagyos vízben jobban oldódik, azóta nem marad csomós. Úgyhogy nálam ez a befutó. ;)
2014. máj. 12. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!