Nestlé Lactogen Harmony tápszerrel tapasztalatok? Nekem szinte mindig összecsomósodik. Tipp?

Figyelt kérdés
Bocs, még egy kérdés. 1hós a babom, még a legkisebb luku cumija van. Mikor vegyem meg neki a következő méretűt?(anyatejet is eszik, szóval ezért nem tudom, hogy nehogy a szopizás kárára menjen).
2013. nov. 21. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A tápszerről nem tudok nyilatkozni, de nekem anno a sima kézi tejhabosító vált be a tápszer simára keverésében. Nagyobb lukú cumira meg sztem ráérsz 3 hónapos korában váltani.
2013. nov. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én úgy csinálom a tápszert (Milupa Fermentált, ez is olyan mint a Lactogen), hogy mondjuk víz (jó meleg legyen) 1/3ába kikevertem a tápszert, és a maradékkal vízzel felöntöttem. Így jobban oldódik.

Cumi pedig attól függ. Milyen üvegetek van?

2013. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!