Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ha meg egyszer csinalok ugyan...

Ha meg egyszer csinalok ugyan ilyen adagot az ugy jo? Vagy csinaljam meg ket kulon uvegbe es ontsem ossze vagy az sok mar?

Figyelt kérdés
2 hetes kortol 3 kanal tap plusz 90ml viz... ez az adag van a dobozon. Nem kap tobb cicit volt a vedo no... de ez az adag nem eleg neki meg sir utana es tomi a kezet
2014. máj. 12. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj 120 vízzel és 4 kanál táppal egy adagot, meglátod mit szól hozzá. Ne éheztesd feleslegesen. A babák nem olvassák a dobozt, hogy tudják, mennyi az adagjuk.:)))
2014. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom eheztetni... nagyon szomoru vagyok hogy nem tudok szoptatni, de sajnos ez van. Nem mertem 3 hetes kornak megfelelot csinalni nehogy baja legyen a pici gyomranak.
2014. máj. 12. 14:11
 3/8 anonim ***** válasza:
én fiam is 100-120 ml között evett 2 hetesen... tényleg ne a leírás alapján etesd.. minden babának más az igénye :) és attól se ijedj meg ha esetleg egyik evésnél megeszi a 120-at a következőnél meg csak 80-at... mi felnőttek sem eszünk mindig ugyanannyit :)
2014. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


én ilyet adok neki a tápszerbe... nagyon jó... "3"

2014. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Erdekes a korhazban volt tejem 110ml kiszopizott most meg jo ha 20ml jon... ezert nem is eroltetjuk tovabb
2014. máj. 12. 14:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Csináld úgy, ahogy előttem írták. A fiam is mindig többet evett, mint ami a dobozra volt írva.
2014. máj. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En aptamil, hapre ezt hasznalom.
2014. máj. 12. 14:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezzel kuszkodunk mi is. 3 hetes a fiam es o is a korhazban szopizott de most mar jo ha 30-t ki tud huzni. Pedig nagyon szeretnem szoptatni. Neha a tapszerbol megeszi a 100-at es nem eleg, neha meg csak a 40-et. Gondolkodom is eleget rajta, hogy vajon jol es eleget eszik. Ha tobb tapszert keverek be az rendszerint megy a mosoba meg ha kevesebbet akkor az nem eleg
2014. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!