Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mennyit es milyen idokozonkent...

Mennyit es milyen idokozonkent eszik 1 honapos tapszeres baba?

Figyelt kérdés

A fiam 1 honapos, es naponta 8-szor is eszik, van amikor 120 ml-t es van amikor csak a 70-et. Napi adagja tobb mint 600 ml.

Valaki azt mondta nekem, hogy nem szabadna engednem, hogy 8 szor egyen naponta ennyi idosen.


2014. máj. 22. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
az én fiam 6 hetes de két héttel ezelőtt még ő is 3 óránként evett és annyit amennyit a tied :)össze-vissza... hol többet, hol kevesebbet... mi se eszünk mindig ugyanannyit :) most pár napja van az, hogy van hogy 4 óra elteltével kéri csak a kaját, meg éjszaka már van hogy 5 órát alszik... ne foglalkozz senkivel... a kicsi fiad nagyon jól tudja mikor éhes és mennyit akar enni :) csak rá hallgass senki másra!
2014. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 4 hetes, tápszert eszik ő is. Ő napi 6-8 alkalommal eszik, teljesen változó. A mennyiség megint csak változik az etetések alkalmával. Néha csak 60 ml-t eszik, néha úgy behúzza a 120 ml-t, ahogy illik...

Egyébként a babáknak az ideális mennyiség testsúly kilogrammonként x kb. 150 ml. Ez egy 4 kilós babánál 600 ml!

2014. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!