Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mit adnátok utazáskor egy...

Mit adnátok utazáskor egy tejérzékeny, izgága babának ha nem eszi a tápot a tej meg apad?

Figyelt kérdés
6,5. hónapos, tejérzékeny babám napközben már nem hajlandó csak pürét és fözeléket enni. A Pepti Plusz 2-t csak éjszaka eszi meg. (5x eszünk 1 nap, kb 200 ml-t egy evésre, az éjjelit a tápszer evés miatt nem ütemeztem át más időpontra.) A Sinemil, Sinlac sem igazán jött be Neki és fő bajom, hogy ezeket nem tudom előre elkészíteni. A tápszer izesítés vaniliával vagy kedvenc pürével sem müködik nappal, kb 1/3 adagot eszik meg, de ezt a trükköt is napjában egyszer tudom elsütni. Másik bajom, hogy lassan eszik, 4 végtaggal játszana a kajával, edénnyel kanállal, csőrös pohárral és még szünetet is kell tartani kaja közben. Így az indulás elötti evészet is hosszú idő. Van, hogy a tápot kanállal enné és a pürét meg öntsem belé. Próbáltam már napközben is, hogy álmában adom be a tápot, de valami mindig közbe jön (nagymama, telefon, épitkezésünk miatt fúrás). Szóval valami önthető, finom, előre elkészíthető, de mégis tápláló ötletre lenne szükségem. Persze más egyébre is nyitott vagyok.

2014. jún. 12. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt próbáltad már? Van gyümölcsös változat is, ami adható a kicsidnek.

2014. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, a tejérzékenységről megfeledkeztem. :( Akkor ez lehet nem jó ötlet.
2014. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Üveges bébiétel, tejpép+termoszban forralt víz. A tejpépet olyan sűrűre csinálod, amilyenre akarod, akár nagyobb lyukú cumisüvegből is eheted. (a ha tejpépekben nem vagyok jártas, de biztosan van megfelelő)
2014. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

pl ilyesmik. [link]

3.voltam

2014. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!