Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Akik pótolnak tápszerrel...

Akik pótolnak tápszerrel milyen cumit használtok? Lehet 2est használni? (Mam)

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős a pici.
2014. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?

Az enyém 2 hónapos, AR-es tápszert kap, de a 2-es cumi túl nagynak bizonyult. Mi ugyan Chicco cumit használunk, nem Mam-osat. A 2-es cumitól túl gyorsan ment a tápszer neki befelé, szinte fulladozott tőle és bukott egy csomót.

2014. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi két hónapos korában cseréltük le. Utána teljesen leszokott a.szopizasrol a kisfiam, bár előtte is csak szenvedtünk, nem igazán akart szopizni. De egyértelműen hozzajarult a cici elhagyásához a nagyobb lyukú cumi.
2014. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minél könnyebb lesz a cumit használnia, annál kevésbé fogja a cici érdekelni. Ha szeretnéd sokáig szoptatni, akkor inkább 1-es cumit használjatok, hogy a tápiért is meg kelljen dolgoznia a babának.
2014. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3 hónapos. Az 1est használjuk, de ha meg akarom nézni a csuklómon hogy milyen meleg, nem is jön ki belőle...és látom hogy ő is erőlködik az elején miközben szívja.
2014. aug. 11. 22:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem használjatok Avent cumit (kompatibilis a Mam üvegekkel). A 2-es Mamosból tényleg ömlik a cucc, az Aventből meg akkor jön csak, ha szívja.
2014. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha pótoltok akkor szerintem maradj az egyesnél. Le fog szokni a ciciről ha váltasz nagyobbra. Az én babám lassan 4 hós, gyönyörűen szopizik és mellé kap tápit már az elejétől (sajnos.)
2014. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5hos lesz a babám, 1es cumit hasznaltuk eddig de mivel most sűrűbb tápszert kapott ((ar est mert sokat bukott de összevossza,mostanra meg állandosult igy muszaj volt tapszert valtani)) áttértünk 2es cumira tommee tippee üveghez. Az elejétől ezt hasznalja és miota nehezebben jön a tapszer szivesebben szopizik. pedig mar majdnem lemondtam a szoptatasrol mert a cumisüveg bezavart. Szoval szerintem ha kicsit küszködik az nem baj. Aventeset én nem provaltam de akikkel eddig beszéltem nem szopizott mar a c.üveg miatt.Kb 1hoig tudtak mellette szoptatni aztan elitasitotta. No de van akinek meg ez vállt be.
2014. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!