Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 4 hónapos babátok hány gramm...

4 hónapos babátok hány gramm tápszert eszik?

Figyelt kérdés
Két napja tápszeresek vagyunk, mert teljesen elapadt a tejem. Nem vagyok tisztába vele, hogy mennyit kéne enni. Most két óránként eszik 120-150 grammot. Csak az a furcsa, hogy tegnap bontottam fel a dobozt és sok tápszer fogyott el.
2014. aug. 20. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4 hónaposan 6-szor evett, 3 óránként (éjjel egyszer kelt enni) kb. 180 ml-t, így egy nap több mint egy litert megevett. Egy doboz kb. 4-5 napra volt elég. Így is a minimumot hízta, azóta is ilyen az étvágya, és most sem hízik túl nagy ütemben. Jó az anyagcseréje, én is ilyen vagyok. Váltottunk ki egészségkártyát, és igénylünk vissza adót, így tudunk spórolni a tápszer árával, ugyanis ha-sat kap ekcéma miatt, így elég sokba kerül.
2014. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is négy hónapos,naponta 5-ször eszik 3 óránként (éjjel már csak 1-szer) 150-et. De szerintem minden babának más az igénye,a tápszer tényleg drága és gyorsan fogy, előttem szóló leírta, hogy hogyan lehet "spórolósan" csinálni.
2014. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lányom, kb napi 7szer eszik. Átlag 120mlt .
2014. aug. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fiam, 5-ször eszik, 180-200 között éjjel már nem kel fel... de meg is látszik rajta, hogy jó étvágya van :) de minden babának más az étvágya...
2014. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ötször eszik 120 ml-t. De olyan tokája van, hogy ihaj :)
2014. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5x eszik 210 ml-t. Nagy súllyal született baba, csak a súlyának megfelelő minimumot hízza ezzel a mennyiséggel.
2014. aug. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én kislányom tej+tápi, de pl este csak 30-40-eket szopizik, 120-ra pótolom neki. (A 90 víz az 100-110-nek felel meg, ergo durván 140-eket eszik.) A reggeli első kajcsi az szopi, néha mérem, 160-170. 5x eszik egy nap, az éjszakát 2 hós korától átalussza. Szépen fejlődik ennyi mennyiséggel is. Ami a dobozra van írva, iránymutatásnak jó.

Itt egy link ha érdekel:

[link]

Ja, kb 3 óránként eszik, 1x alszik tovább, akkor kijön a 4.

2014. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ. Beálltunk a 3 óránkénti evésre és 150 ml-t eszik. Megnyugodtam, hogy akkor kb ennyit kell neki enni.
2014. aug. 23. 22:51
 9/9 anonim válasza:
A békásmegyeri aluljáróban lehet kapni biofüvet. Daráld le és turmixold össze. Egyébként meg nem egészséges kis korban kábszeresnek lenni, de hát nem szólok bele.
2014. szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!