Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszerből hogy legyen? Mióta...

Tápszerből hogy legyen? Mióta adom dagi lett. A feje. De nagyon.

Figyelt kérdés

4 hós mostanában így etetem:

7-8:00 között anyatej kb 80-100 ml

11-12:00 között tápszer 120 ml+ szopizik egy minit

15-16:00 között tápsz 120 + a.tej mini

18-19:00 nemigen éhes, kap anyatejet, de a napközi táptól itt nagyon gázos, lehet ettől ha nem bír elaludni akkor 20:00 adok tápszert még 120-at

kb 3:30 anyatej kb 100 ml


ahhoz képest, hogy pár hetesen kellene enniük 120 ml-ket, ettől mégis ő 4 hónaposan úgy néz ki, tele van, de amikor 90 ml-t adtam mintha kevesellte volna


vagy elhagyjam az egyik pótlást, vagy kevesebbet adjak, vagy csak reggel-este tápszerezzem?


kérlek ne a dokira hivatkozzatok amit leírtam, fel se fogja, hogy most mi meg hogy..


2014. szept. 6. 11:42
 1/3 A kérdező kommentje:
ja, meg ha 20:00-kor nem adok tápszert, akkor felébred hajnal 1 körül is, meg fél 6-kor is szopizni
2014. szept. 6. 12:03
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Először szoptasd, utána tápszerezd, mert egyre jobban el fog apadni a tejed. Csak akkor adj tápszert, ha elégedetlen, nem lakott jól. Mindegy, hogy mikor.
2014. szept. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ok ,tej lesz és utána csak a tápszer

meg talán lemegyek 90-re a pótlással

2014. szept. 6. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!