Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szent Janos korhaz szobairol...

Szent Janos korhaz szobairol info? Baba csomag osszeallitasa?

Figyelt kérdés

Par het es megerkezik a kisfiunk, erdekelne a korhaz szobairol egy par info. Eredetileg az 1 agyas fizetos szobara palyazom, de ha nem lenne szabad melyek azok a szobak amiknek van sajat furdoszobajuk? Melyek azok amikkel megvoltatok elegedve?


Valamint a babanak mit kell feltetlenul bevinni? (Pl popsikrembol milyet valasszak?)


Koszi


2013. aug. 26. 19:39
 1/1 Kiki01 ***** válasza:

Én is arra pályáztam, de nem volt. A 0-s kórterembe kerültem, elvileg 3 ágyas de csak ketten férnek el benne, ugye a gyerekek miatt. Igaz, azt kérdezed, melyikkel voltunk megelégedve, na hát ezzel nem. Koszos, nincs benne semmi, kivéve egy ezer éves orosz hűtőt.

A babának cumisüveg kell, ha lehet 2 is, pelenka, mert ha nincs nem teszik tisztába, meg sima gyógyszertári popsikrém. Pelenkázó alátétet is jó vinni, meg persze fertőtlenítő kendőből jó sokat, nem csak a babának hanem neked is.

Úgy néz ki a másodikat is ott szülöm, most már viszek vízforralót meg tápszert is, ha esetleg nem indulna be a tejem.

2013. aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!