Hogyan sterilizaljatok a cumisuvegeket?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran? Minden etetes elott? Es mennyi idos koraig sterilizaltatok a cumisuvegeket?
2014. szept. 21. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Elmosom és utána mikrós sterilizálóban-mindamellett hogy nem hiszem hogy ettől full sterilek lesznek a cumisüvegek.

Egy nap kétszer indítom be, így minden evéshez van tiszta cumisüveg, plusz egy nap egyszer a cumiját is bele szoktam dobni.

Hogy meddig azt még nem tudom, mert még csak három hónapos a nagylány.

2014. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én minden etetés előtt kisterilizálom, mivel több üvege van ezért csak naponta kétszer háromszor. Mikrós sterilizálóval 6 hónapos koráig kell ha jól tudom. Van olyan barátnőm aki fazékban kifőzi az is jó megoldás csak kicsit tovább tart.
2014. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7honapow a fiam.4honapig mikroban sterilizaltam.minden este(sok uvegunk van,egesz napra eleg)azota vettem a chicco fertotlenito folyadekot.azzal csinalom.szinten estenkent.de fel eves koratol nem minden nap.2honapos koratol kellett potlas.
2014. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszerüen lobogo forro vizben 5percig fözöm.
2014. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mikros sterilizatorral. elotte mosoGatoszeres szivaccsal elmoson. minden etkezes elott.
2014. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mamos üvegeink vannak. Mikróban sterilizálható magában. Naponta egyszer fertőtlenítettem. Evés után mindig elmosogattam. A védőnő, gyerekorvos szerint ennyi elég, gyakrabban nem kell.
2014. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én korábban chicco fertőtlenítőben áztattam, de mióta minden olyan szagú, leálltam róla, mert fintorgott a cumitól amikor a szájába vette, így én áttértem a sima fazékfőzős renszerre, korábban minden etetés után(kb 3szor pótlok cumisüvegből) (érdekes, hogy mindenki etetés előtt csinálja...), de aztán olvastam itt erről hasonló kérdést ahol feltűnt hogy mindenki csak max naponta egyszer csinálja..így áttértem arra, hogy csak a nap végén főzöm, de nálam kimerül abban, hogy beleteszem, megfordítom, utána villával belenyúlva forgatgatom és kész, szóval nem 5 percig tart (szép is lenne, minden nyavaját pakolgatni egymás után, lenne egy óra mire kész, mert még a mellszívő szétszedve persze, a mamos üvegek szétszedve, meg a nem szédszedhető üvegje, meg a kanalai, meg a leesett játéka, meg a rágókái, fogtisztítói, h aminden lábasnyit 5 prcig főznék, annyi lenne a számlám mint fűtési szezonban és így se semmi amúgy.
2014. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*ja, és evés után én is mosószeresen elmosom, ezután lesz főzve
2014. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1 hónapos koráig naponta kétszer kifőztem, azóta csak evés után rendesen elmosogatom forró vízben. (Anyatejes volt, de a tejet is lefejve kapta.)
2014. szept. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1 hónapig minden evés után, 2-3 hóig minden este chicco folyadékban. Azóta kb hetente egyszer, most 5 hós. Semmi baja.

Evés után csak forró vízben mosom, semmi mosogatószert nem használok.

2014. szept. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!