Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányok! Én rühöt kapok a...

Lányok! Én rühöt kapok a sterilizáló gépektől. Ti hogy sterilizáljátok a Medela Swing elektromos mellszívót és a cumit, cumisüveget?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 22:58
 1/10 Kerria ***** válasza:
én is elektromos sterilizálóval fertőtlenítettem. Mi vele a bajod? Én nagyon szerettem.
2013. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elektromossal sterilizáltam,én is nagyon szerettem...Szintén swingem volt,elmostam mindent csap alatt,majd bepakoltam,és mikor csipogott kivettem...Mi bajod van vele?
2013. máj. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Idegenkedek tőle.
2013. máj. 13. 23:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Én mikróban sterilizálok.

Még a mikróhoz adtak egy lefedhető tálat amivel eredetileg zöldséget lehetne párologtatni. Sosem használtam, így most ez tökéletes. Nekem kézi mellszívóm van, ebben szoktam gőzölni néha.

A cumisüveg magát sterilizálja (Mam), csak be kell tenni a mikróba 3 percre vízzel.

2013. máj. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Merthogy?akkor miért vetted?

amúgy nem egy ördögtől való dolog,gőzt képez vízből,és ebben "párolja"a cuccokat..

2013. máj. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is elmostan mindig csap alatt, utána betettem egy nagyobb jénaiba, kicsi vizet engedtem az aljára, letakartam és a mikróban lesterilizáltam (megvártam, még felforr a víz és utána 2-3 percig még hagytam forrni)
2013. máj. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikrós Avent sterilizálóm volt. Nagyon szerettem.
2013. máj. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én fazékban forraltam mindig fél órát, mert egy kisbabának fejtem bele. Egy kis citromsavat lehet beletenni, hogy ne legyen vízköves.
2013. máj. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom, kedves utolso! En is ezt teszem!
2013. máj. 14. 13:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Ami nem elektromos azokat gyenge ecetes vízzel, vagy sima vízzel áttöröltem, amit meg nem, azt pedig fazékba víz, egy perc forralás, elzártam, pár perc után húsfogó csipesszel kiszedegettem egy konyharuhára száradni.
2013. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!