Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 10 hónaposnak milyen tejmentes...

10 hónaposnak milyen tejmentes tápszert tudna a gasztroenterologus felírni?

Figyelt kérdés
A Pregomint nagyon útáltuk. 6 hótól este reggel Pepti Plusz 2 eszünk, kanalazáshoz ilyenkor nincs türelme. Kiütés nem volt, de 8 hósan elkezdett puffadni és a reflux is ismét jelen van kismértékben, pedig eszünk sürítőt. Próbáltuk az egyes kajákat, ételfajtákat is elhagyni, de nem volt változás. Szerintem más tápszer kellene. Ti mit javasoltok, mert rosszízűt nem adnék neki újra.

2014. okt. 9. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:

sinlac, sinemil, pép, de én higabban adtam, tápszerként, ennyi idősen már lehet, korábban nem, mert rá van írva, hogy ez csak kiegészítésnek jó, de 10 hónapos már eszik elég egyebet.

ha puffad, lehet lisztérzékeny is

2014. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!