Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Aki csak tápszerrel tudta...

Aki csak tápszerrel tudta etetni a babáját, sikerült gyorsan visszafogyni vagy maradtak a kilók? Szoptatós mamáknál olvastam h a baba "leszivta" rólak a feles kilókat, de mi van ha nem tudunk szoptatni?!

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Szoptatasnal is csak kevesek fogynak le, mert a szerezet tartalekolni kezd, h a szoptatad zavartalan legyen, plusz 600kaloriaval tobbet kell ennieegy nap.. a legtobb kismama felszed szoptatas alatt nem lead.. neked annyi elonyod.lesz, h nem tartalekol a szervezeted, illetve megkotes nelkul mozoghatsz ugyhogy csak rajtad all mikor mennek le a kilol!
2014. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem mindenki fogy le szoptatás alatt, barátnőm pl 10kilót hízott. Én tápszeres baba mellett hamar visszanyertem a régi alakomat (bár a hasam csúnya maradt).De kilóba ugyanannyi vagyok mint terhesség előtt! (Két gyerek után)
2014. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért elég sokan fogynak a szoptatástól mert amit beviszel azt el is égeted a baba szoptatásával..amit raktározol az inkább terhesség alatt történik a combon,csipőn!persze van aki hízik de nálunk ès a ferjem családjában is mindenki fogyott tőle,de az orvosom is azt mondta meg a terhessèg alatt,h fogyni kéne tőle!ettől függetlenül legalább te elkezdhetsz fogyozni nem kell attól tartanod,h elmegy a tejed!:)
2014. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen a rosszban a jó h én azonnal kezdhetem a fogyit,meg 6 hét utàn megyek edzöterembe is,apuci màr megigérte h majd vigyàz a pici lányàra. :) még nem szültem meg,32hetes vagyok,eddig +6,5 kg remélem nem lesz sokkal több...persze elsö a pici,de nekem emelett az alakom is számít!Tudom h ha elhagyom magam akkor azzal csak àrtani fogok,mert nem leszek boldog és a picinek boldog anyuci kell meg ugye apunak is :)
2014. okt. 22. 15:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért egy pár hónapig legalább szoptasd a picit, mert az nagyon fontos. Megvár az edző terem, amúgy se lesz erőd meg kedved 6 hét után edzőterembe menni....az anyatej nagyon fontos az első hónapokban. Nem hiztál eddig se sokat, gyorsan le fog menni, eleve 6-10kg egyből lemegy szülés után, attól függ vizesedsz-e a végen. 25 kg híztam, fél éves volt a babám mire lement minden.
2014. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

6 hetesen még óvatosan menj, a hasizom még nem áll vissza rendesen, nehogy többet árts!

Szoptatni azért megpróbod majd? Nem elítélés miatt kérdezem, de ha igen, akkor a mozgás a tejsav miatt megváltoztatja az ízét és nem fogadja el baba, és el is apadhat! úgyhogy szoptatás mellett csak nagyon fokozatosan lehet elkezdeni.

Én 3 hónapja szültem, én most érzem h lenne energiám újra edzeni, 4 hónapos korától fogok menni, mert ha valami elromlik és elapad a tej akkor már kezdődhet a hozzátáplálás és talán nem érezné annyira a tej hiányát, de nagyon fogom figyelni, h nehogy fogyjon :)!

2014. okt. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék,nem azért nem fogok szoptatni mert nem akarok,hanem azért mert nem fogok tudni,nem lesz tejem.Mivel nem fejlödtek ki a mirigyek a mellemben ahogy kell,ki lett tisztitva es implant lett betéve h legalább esztétikailag szép legyen,de funkcioja sajnos nem lehet...
2014. okt. 22. 16:11
 8/10 A kérdező kommentje:
Az edzötermet nem mondom 100%ra 6 hét utàn.Persze elöször megvàrom mit mond majd a dokim,csak akkor megyek ha engedélyt kapok rá :)
2014. okt. 22. 16:20
 9/10 anonim ***** válasza:
szia. en sajnos nem tudtam szoptatni a babamat, ezert tapszeres. 80 kg-mal mentem szulni 70 kg voltam mikor hazajottunk a korhazbol es most, 2 honappal a szules utan 61 kg vagyok
2014. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én tápszeres baba mellett 10 kg-mal kevesebb vagyok, mint amikor teherbe estem. Nem igazán volt kedvem enni, sokat idegeskedtem. Ezt ugye egy szoptató anyuka nem teheti meg, hogy nem nagyon eszik. Ismerősöm is akkor szült, mikor én, ő tudott szoptatni. Még most is szoptat, nem fogyott semmit, de nem is hízott.
2014. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!