Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Éjszaka nem kell ennie! Sir...

Éjszaka nem kell ennie! Sir had sirjon ez lesz 3 napig utanna tudni fogja és nem fog fel kelni! Ezt orvosunk mondta! Természetesen nem tartottuk be! De most mar én leszek olyan mint egy mumus! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kislanyom 6 honapos,150-180 ml- et eszik reggel ebed vacsi kozben gyumolcs meg fozelek !5* etkezik napkozben!de 19- kor mar alszik akkor eszik de 10 fele ujra ebred!plussz most mar 2 szer eszik ejjel!vagy eszik vagy iszik de ilyenkor nem veszem ki...!van hogy meg iszik egy cumisuveg vizet teat,barmit!szerintem igy segit hogy vissza tudjon aludni!ejjel van hogy 2- szer kell atpelekazni mert annyira tele van hogy akkor meg azert sir!öszinten,már eszembe jutott miert nem csinaltam amit a doki mond es akkor már tul lennenk rajt!igy az ejszakanak koszonhetoen semmi napi rendunk nincs!

2014. szept. 8. 05:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Probaltuk kèsobb fektetni,ugyanez!ja es 5 kor fent van!tápszert nem akarom ejjel sokszor adni neki,csak kaloria!már nem tudom mit tegyek
2014. szept. 8. 05:40
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát pedig ha éhes tápszer kell, 1 üveg víztől persze h pisil persze h át kell pelenkázni. 10kor is vizet adsz neki,??? Adj neki enni ezért kel mert éhes de a vízzel nem lakik jól és így megint kel. Hagynád ordítani akár 2 órán keresztül mikor csak megkéne etetni!! 6 hónapos és a kalóriát számolod neki, hát ez gáz... mi baja lesz ha most kicsit ducibb elkezd mászni járni azt letornázza.
2014. szept. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi megcsináltuk,bejött,DE nem így és nem 6hónaposan,a doki sem éheztetésről beszélt,félreértettétek egymást. Amikor már nappal nagy részt szilárdat eszik és látod h átaludná az éjszakát ha megszokásból,anya közelsége miatt stb még ébred. Lehet sokféleképpen,lehet megvárni míg magától,én 8hósan azért csináltam,mert beiktatott újabb és újabb indokolatlan cicizést,amikor rágcsálta és nem evett.
2014. szept. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*éjszakát,de. Amikor már uzsonna szilárd,vacsi főzelék és esetleg még 10kor egy tápi,valszleg bírni fogja reggelig,de nem 6hósan.Figyeld a rendszert a dologban,ha úgy ítéled meg h nem indokolt innia ezek után,kivétel nélkül simogasd vissza aludni,vagy pár korty víz szintén ágyban.Idő kell ehhez és türelem.Lesz napirend is!
2014. szept. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
9 hónapos a fiam nem viccelek fele annyit eszik mint mi, de szószerint azt eszi mint mi, kolbász, zsír stb. Pont a héten mérték 9kg, 78cm, áll, mászik, jön megy egész nap, egyáltalán nincs elhízva. HA éhes a kisbabád akkor adj neki enni! Enyém 3 hónapos korától át alussza az éjszakákat. HA nem akarod a tápszert (én sem akartam, nem is fogadta el a kisfiam, mi 4 hónaposan hozzátápláltuk+ szopizott) akkor adj neki Sinlacot vagy Milumil HA vaniliás tejpépet (receptre írják) de boltban is vehető csak drágább. Már kaphat glutént is (fél-1 babakekszet reszelve) azzal is jobban lakik mint a tejjel. Én a mai napig azt csinálom, hogy éjszakára jól bevacsoráztatom, fél zsömle + kb. 200ml Sinlac. Nem azt mondom, hogy éjszaka etessed mert azzal nem értek egyet, ha szomjas igyon azzal nincs baj, viszont napközben igen is ha éhes ennie kell, tejpép, Sinlac, hozzátáplálás ezek már mind mehetnek. Nem fog elhízni, ez hülyeség. Ebben a korban igen is enniük kell! Ha azért ébred éjszaka mert éhes, nem fog a dolog azzal megoldódni, hogy hagyod sírni.
2014. szept. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első lányom már 5 hetesen átaludta az éjszakát, 2 . lányom éjszaka 2-3 körül kelt , megetettem, aludt reggel 9 ig. Ez az időpont egyre jobban kitolódott. 7 hónaposan megkérdeztem a dokinkat, azt nem próbélkozzak vízzel, mert ha felkel nagy valószínűsséggel éhes és adjak neki tápszert. Azt írtad, hogy teát iszik, abban is van kalória, eltelíti az üveg tea, de az éhségét csak ideig-óráig csillapítja.
2014. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha felébred lehet azert mert éhes.vagy anyahianya van.de tenyleg ne vizet afj neki azvcsak eltelizi a pocakot.
2014. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez hulyeseg.nem is ertem milyen dokid van.ha a gyerek ehes johogy felkel tobbszor ejszaka.attol hogy iszik lehet tele lesz a pocija mert teleitta magat de fel ora es megint felkel mert EHES.adj neki tapszert.az en fiam is kapott ejszaka tapszert.ennyi idosen nem baj ha meg tapszert kap ejszaka.biztos nem hagynam hogy orditson azert mert ehes
2014. szept. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor a kisfiam 6 hónapos volt fel sem merült bennem, hogy ne adjak neki enni amikor csak kért- ha éjjel akkor éjjel- akkor még bőven evett éjjel is! Most 14 hónapos 90-95%-ban gyönyörűen végigalussza az éjszakákat de van hogy ébred és olyankor már mindent kipróbáltam, de úgy néz ki éhes , mert csak akkor nyugszik meg ha adok neki tejitalt! Hol itt a próbléma? Akkor kapja amikor kéri! Volt ilyan időszak amikor minden éjjel kérte, addig adom neki amig kéri! A lányomnál is így csináltam most már 4 éves minden éjjelt végigalszik és már régóta nem eszik éjszaka!
2014. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a dokidnak igaza van
2014. szept. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!