Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Humana vagy Nestle tápszer?

Humana vagy Nestle tápszer?

Figyelt kérdés

Jelenleg a Nestle Lactogen Harmony tápszert kapja a lassan 9 hónapos lányom, de úgy veszem észre, hogy már nem jó neki.

Hozzátáplálom, de akkor is éhes marad. Napközben ez nem igazán látványos, mert elcsemegézik két evés között, de éjszaka egyre sűrűbben ébred, ami rá 3 hetes kora óta nem jellemző. Ugyanis azóta átaludja az éjszakát.

Születése óta Milumil 1 Optimát kapott, de 6 hósan váltottunk a dr.nővel. Ő javasolta a L. Harmony-t.


Néztem a Humana Baby Fit tápszert. Azonos szálon fut mind a két tápszer vagy az egyik jobb a másiknál?


2014. okt. 24. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a tápszer nem elég, fiam 8 hós, Nestlé Lactogen Harmony-zunk mi is, és mi is kelünk újra, pedig átaludta az éjszakákat.

Fogzás, mozgásfejlődés, szeparációs szorongás.

Próbálunk kitartani, ahogy érik az idegrendszerük, állítólag jobb lesz. :)

2014. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmi kizáró ok, akkor ő már kaphat 2-es tápszert is.

Az én fiam 8 hónapos, nemrég váltottam neki a BEBA PRO 2-es tápszerre, ezt nagyon szereti, jól is lakik vele.

10 hónapos kortól vehetsz neki 3-as tápszert is, ha magasabb a tápanyagtartalma.

Persze, ha mindenképpen kell neki a speciális tápszer, akkor nyugodtan próbáld ki a Humana Baby Fit-et, szeretik a babák, mert banános. Viszont mivel újszülöttkortól adható, nem biztos, hogy ennek is megfelelő a tápanyagtartalma.

2014. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!