Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Fajhat a baba pocakja attol...

Fajhat a baba pocakja attol hogy hypoallergen tapszerrol simara valtottunk? Dm baby love tapszer milyen? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Mult heten irta fel a doktorno a beba ha 1-es helyett a humana baby fitet..amitol nyugtalan volt nappal es ejjel is sokszor felsirt.ezutan nestle lactogen harmonyt kaptunk ettol is fajt a hasa de olyan szinten h majd megszakadt a szivem ugy sirt (mint par hetesen mikorbhasfajos volt, most 5 honapos mult) ezutan adtam neki a beba ha 2-eset ettol nem faj a hasa es meg is issza de jo lenne valami olcsobbat talalni ugyanis ez 3500ft egy doboz ami 4-5 napig eleg...ez egy honapra tobb mint 20ezer ft..sokan dicserik a dm baby love tapszert ami allitolag bio is..akinek a babaj ezt issza mi a velemenye es most mennyibe kerul?

#Tapszrr.hasfajas
2014. okt. 23. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiamnak ekcéma miatt kellett ha-s tápszer, próbáltunk áttérni simára, hasfájást is és ekcémát is okozott neki. Így sajnos a dm-s tápszerről nem tudok nyilatkozni. A spóroláshoz annyit tudok hozzátenni, hogy érdemes lenne kiváltanotok egy egészségpénztári kártyát, mert akkor a gyógyszer, tápszervásárlás után 20% adóvisszatérítést tudntátok igényelni, ami azért havi pár ezer ft lenne, ezt jövőre írnák jóvá az egészségpénztári kártyán, de akkor is jól jön ez az összeg.
2014. okt. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi 3 hónapos korától vagyunk tápszeresek, Milumil HA tápszert ettük és pár hét után vettem babylove tápszert, nem HA, hanem normált és elkezdtem vegyesen adni neki a milumillal. AZ enyémnek semmi baja nem volt tőle és a gyerekorvos is azt mondta, hogy ha elfogadja a gyerek, akkor adhatom neki azt is.

Féléves koráig irattunk milumil HA-t és estére azt kapta, napközben hozzátáplálás és a babylove tápszer, de csak az 1-es BIO-tól lakott jól.

Most is a babylove 2-es tápszerét esszük a MIUlumil jó éjt tápszerével vegyesen. Azt mondta a doki, már nem ír fel akkor tápszert, mert nem jobbak mint a babylove és lassan amúgyis már csak este fog tápszert kapni.

2014. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az ára változó, a 2-es tápszer, ami nem bio, az most akcióban volt kuponokkal 1200ft, az újszülöttnek való tápszerük, ami csak tejből van, az azt hiszem 1700ft volt, a sima 1-es tápszer bio az kb 1600, a nem bio talán 1400-1500ft.


Lehet, hogy kb 100ft ot tévedtem, mert régebben vettem 1-es tápszert.

2014. okt. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és az enyém is hasfájós volt az elején a tápszertől, de a milumil ha tápszere és a babylove tápszerétől semmi baja nem volt azóta sem.
2014. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen fájhat minden tápszerváltásnál.A Bio DMestől kemény volt a kakija, a sima dm-est szereti semmi baja
2014. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!