Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kislanyom 5 honapos. Megis...

Kislanyom 5 honapos. Megis beba ha 2-es tapszert irtak fel neki ami .6 honapos kortol van. Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Egyebkent szerintem sem lakott mar jol az 1-essel

2014. okt. 21. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Elkezdtétek már a hozzátáplálást?

Ha összehasonlítod az összetételt a kettőnél, akkor látod, hogy nem sok különbség van a kettő között.

A Milumil és a babylove 1 és 2 -es tápszereit néztem meg, az alapján írom, a BEBA tápszert nem ismerem.

Egyébként mi az 1-es tápszerből 5 kanállal ettünk, ez a 2-es tápszerre már nem volt elég, most 6-7 kanállal esszük, szóval szerintem, ha tartod a mennyiséget is, nem lesz semmi baja.

2014. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
gondolom pont ezért írta fel, mert nem lakott már jól az 1-essel. Semmi baja nem lesz tőle
2014. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor jo.koszonom.igen elkezdtuk.tizoraira gyumolcsot kap...jovo heten kezdjuk a fozeleket
2014. okt. 21. 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor már nem is eszik csak tej alapút naponta 5x, teljesen jó lesz a 2-es tápszer szerintem. De már nem aggódnék 5 hónaposan sem, nyugodtan add neki az 1-es tápszer adagjában először, lehet ebből elég lesz neki a kevesebb is.
2014. okt. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!