Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mit tegyek? Váltsak tápszert...

Mit tegyek? Váltsak tápszert vagy probáljak mást?

Figyelt kérdés
2 honapos kislányom Nestlé tápszert kap..edddig nem,volt vele semmi gondja mostanában viszont nagyon nehezen akarja elfogadni...mintha nem tetszene neki.Kérdésem az lenne hogy bolti tejet esetleg adhatnék e neki felforralva és vizelve?Nemtudom azt mikortol lehet és milyen arányban kell keverni?Majd megprobálok azért másik tápszert is hátha jobb lessz..csak nemértem eddig miért volt jo akkor és most hirtelen miért nem.

2014. okt. 30. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Neeeeeeee
2014. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bolti tejet semmiképp se!

Próbálj ki másik tápszert. LEhet, hogy megunta, vagy már jobb az ízérzékelése és azért nem ízlik neki vagy mozgolódnak a fogcsírái és azért nem akar enni. De semmiképp ne adj neki bolti tejet. Én nem vagyok tejellenes, én magam rengeteget iszok, de eszembe sem jutott volna, hogy a fiunknak ilyen pici korban azt adjak.

2014. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Isten őrizz! Beszélj orvossal, védőnővel, írjanak receptet, akkor olcsóbban kapod a tápszert, de tejet minimum 1 éves koráig nem kaphat.
2014. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!