Nagy gond a babának, ha véletlen 0-ás tápszer után 2-eset írattam fel? Kicserélik a gyógyszertárban? Vagy adhatom a babának? 6 hós

Figyelt kérdés

Beba HA start-ot evett eddig végig.

azt hittem nincs ilyen hogy nullás, ez számít egyesnek és jön a kettes...

így a dokinak is rosszul mondtam hogy milyet írjon.


irtelen váltás ez a babának?


2014. dec. 11. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A 2-es tápszer 6 hónapostól van, inkább az szokott gond lenni, hogy ha előtte HA tápszert kapott, akkor lehet felfújja a hasát egy két napig, de ez sem törvényszerű. Mi pl. élesen váltottunk a HA start tápszerről a simára és semmi változást nem tapasztaltam. Lassan egyébként is abbahagyhatjátok a HA tápszert, ha nincs allergiás a családban.
2014. dec. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ha nagyon bizonytalan vagy, akkor hívd fel holnap az orvost, védőnőt, de 6 hónaposnál én nem félnék már a váltástól sem.
2014. dec. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az egyes-re igazából mikor kellene váltani?


amúgy HA-s ez is, nálunk van allergiás

2014. dec. 12. 00:08
 4/7 anonim ***** válasza:
az egyesben már van szénhidrát szerintem másból is, nem csak a laktózból és a 2-esben meg már annyival több van , amennyi a korának megfelel, illetve más a vitamin összetétele a kettesnek, mert akkor már a hozzátáplálással is kap sokmindent, nem csak kizárólag az anyatej (tápszer) miatt, szóval szerintem - de nem vagyok szakértő, sem orvos - a 0-ás az kb. 3-4 hónapig elég energiában, van akinek végig is, pl. a babádnak, az 1-es akkor kell, ha már a 0-val nem lakik jól kb- 3-6 hónap és 6 hónaptól jöhet a 2-es.
2014. dec. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi


ha most 180 még mindig nullásból az adagja, akkor jobb ha 150 -el kezdem a kettest? csak nem akarom, hogy kidőljön és elcsússzon a napirend

2014. dec. 12. 09:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Én így csináltam, kevesebb adaggal a kettesből. Látod, ha nem elég neki.
2014. dec. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

meg sem itta, 90 ment csak, fee annyi adag mint szokott!


mostezt tudjam be a sűrűségnek?


mindenesetre most megnézem hamarabb lesz e éhes..

2014. dec. 12. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!