Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mennyibe kerül a tápszeres...

Mennyibe kerül a tápszeres táplálás havonta körülbelül?

Figyelt kérdés
Kizárólag tápszerre gondolok, nem kiegészítésre. (Felírva, nem felírva)
2015. jan. 15. 15:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A picikém Milumil 1 Optimát eszik. Felírva 973 ft a 900 gramm.Elejében a csúcs 6 doboz volt/hó, 3 hósan elkezdtük a hozzátáplálást, mert visszatért a 3 óránkénti evéshez. Most 180-at eszik meg 3,5-4 óránként, este vacsira gyümölcs/főzelék és tejpép van. Van, hogy már 3/4 6-kor vacsizik, fél 8 körül teszem le aludni, reggel 7-kor keltem a nagyobbik miatt, különben még aludna. Szóval tápszerre most olyan 4000 ft megy el havonta. De teát kap mellé, hogy ne gyötörje a szél, az is havi 6-800 ft, meg üveges bébikaja, lévén, hogy semminek nincs szezonja szinte, no meg nekem mindkét lányom olyan, hogy pl a házilag készített sárgarépa püré durván megfogta a hasukat, üveges kivitelben meg nemcsak jobban ízlik neki, de nincs is baja tőle, a nagyobbikkal is így volt. Lesem az akciókat. Pelust elvből nem veszek Pamperst, Liberót, meg társaikat, noname (de semmivel sem rosszabb minőségű) pelusokkal foglalkozom, anno a nagylányom volt a kísérleti nyuszi, most a picin tesztelem a pelusokat. Nem érzékeny a bőrük, egyiknek sem volt még soha semmi baja, viszont a pelus kérdést megoldom feleannyiból, mint az aki Pamperst vesz, ráadásul mivel árulom, még a hasznom is elég rá, úgyhogy ez nekünk kvázi ingyen van :)
2015. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bebát ettünk mi is,az első hónapokban 13-15.000 ft volt.Kérdező: nem kell ezzel etetni a babát.Nekünk ez vált be,jó minőség,és megtehettük anyagilag,hát megvettem neki.Ismerősöm a dm-es babylove tápszert vette ami elég olcsó volt 4 éve (most már van még olcsóbb receptre 500 ft körül) ha a babának az is jó,akkor lehet azt is adni.Nem mellesleg sokan adnak 3-4-5 hótól tehéntejet, mert nem tudják megfizetni a tápszert.
2015. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Vagy szépen oda kell figyelni a gyerekre, nem tolni a cumit meg a cumisüveget a szájába és szépen enni fogja az anyatejet ameddig csak te akarod.

Mennyit látom, hogy a már pár hetes picinek ott lóg a szájába a cumi, csak hogy ne sírjon. És csodálkoznak, hogy egy idő után nem kell a gyereknek a cici, elapad a tej.

Mi soha nem adtunk se cumit, és cumisüvegből se semmit a gyereknek. Már 3 hónaposan a lefejt anyatejből kanállal meg tudtam etetni, amíg a feleségem elment vásárolni.

2020. szept. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!