Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Táplálás, napirend, éjszakai...

Ágica260 kérdése:

Táplálás, napirend, éjszakai étkezés tudatos elhagyása érdekelne? Az orvos szerint el kell hagynom egy étkezést. Kérdezem én, jó de melyiket? Javaslata, h éjjel csökkentsem az adagot, így nappal pótolja majd.

Figyelt kérdés
3,fél hós kisfiú,tápszeres: 8,12,16,19,22,hajnal3-5közt eszünk.(6x)Kis eltérés mindig van.Adagja:140-170ml Nyilván egy határ után erőltetni nem fogom,éjjel ordítás volt,mert kevesebbet kapott.

2015. febr. 2. 13:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok.Kisfiam egyébkén szuper vidâm,jol fejlődik és csinos kis legény.
2015. febr. 2. 13:05
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért kéne elhagyni??

Egy ilyen kicsi babánál teljesen jól van ha 6x eszik.

2015. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha Nektek így jó, nehogy változtass! Amúgy a 6szori étkezést javasolja még a szakirodalom is ebben a korban - nem mintha aszerint kéne élni, csak így nem értem a dokidat.

Mi akárhányszor próbáltunk úgy változtatni (szintén "jó" tanácsok miatt),h a kisfiunknak még bőven megfelelt az aktuális rendszer, csak rosszabb lett. Pl. ő 10 hónapos, és éjjel még mindig kel 1szer szopizni. Hónapok óta hallgatom mindenkitől,h ez már nem normális, ezt meg azt csináljam. Volt,h megpróbáltam változtatni (én hülye), az eredmény az lett,h utána hetekig vagy 4szer is felkelt.

Majd látod,h mikor igényli a váltást a babád.

2015. febr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kellene,talân mert 4 hósan lesznek megint változások asszem hozzátáplâlâsra gondolt,meg hogy addigra mâr 4 szer kellene hogy egyen...jajj. Egyêbként a tápszerünkre is erre a korra 5x 150ml ir...Tudom hogy minden támpont és igen inkább a babára hallgatok.

Köszönöm eddig is a válaszokat!

2015. febr. 2. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:
4 hónaposan 4 étkezés?!?!? Az baromi kevés!
2015. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint nem en gondolom igy...
2015. febr. 9. 22:45
 7/8 anonim ***** válasza:
A 4 étkezés minden korban kevés szerintem. A reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora a minimum, de jó ha 8-10 hónapos korra eléri az ember ezt a rendszert.
2015. febr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyet ertek az utolsoval ès köszi a vàlaszokat,kiváncsi lennèk hogy mikor alusszuk at az èjszakát...mert volt már hogy kibìrta 5-6orát,de rendszerint inkább 4 orankent ker...Nem tudom mitől függ gondolom az álmától....
2015. febr. 10. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!