Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Baj lenne, ha egyszerre több...

Baj lenne, ha egyszerre több fajta tápszert kapna a babám?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek nem 1 evésnél gondoltam. Hanem úgy általánosságban, hogy pl. változtatni a tápszert persze csak anyatej helyettesítőst. Hülyeségnek hangzik és persze nem határoztam el magam ilyes fajta dologra, csak ez tényleg nagyon érdekel. Lenne baja? Éppen azért is kérdem, mert így könnyebb rájönni, hogy melyika neki legmegfelelőbb nem?

2015. febr. 3. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

ami fontos, hogy ha 0-ásat eszik, akkor bármilyen fajtából, de 0-ásat vegyél

vagy ha HA-st, akkor mindig HA-s legyen


de én ezen is vagyok Bebával kezdtük, Milumillel folytattuk, de ennek két változtával , mert újították, így a régi típusúból is kaptam még, meg z újból is termésetresen, most vettem Hippeset


(csak mert úgy tudom pl ásványvízből is mindig másmilyet kell inni)



a házidoki annyit mondott csak, hogy nem ír feannyit egyszerre, mert lehet nem fogja efogadni az újat, ne váltsak ki, csak egyet.

(ezekszerint lehetnek babák, akik nem fogadnák el a változást..)

2015. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*én is ezen vagyok
2015. febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de nem hetente váltogattam.. hanem egyszer korának megfelelően (0, 1, 2) ill egy hónap egyfajta volt az biztos
2015. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem csak azért, mert kapott idáig humana baby fit tápszert szerette és mellé cicit de már a cicin kívűl nem hajlandó tápszert enni és a kevés tej pedig megköveteli.
2015. febr. 8. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!