Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 4 és fél hónapos babám napi...

4 és fél hónapos babám napi 500 ml nél nem akar többet enni. Alig eszik alkalmanként 80-100 ml. Már nem tudom mit csináljak vagy miért nem eszik?! Amugy jókedvü mosolygos baba.

Figyelt kérdés
nem eszik.
2015. febr. 10. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Neki ennyi az étvágya. Ha nem látsz rajta túlzott lesoványodást vagy rossz kedvet, akkor nincs teendő.


Sőt, kifejezetten jó, ha megmarad neki az az ösztön, ami megálljt parancsol, ha jóllakott. Így később se lesz öröm-evő (ami ugye idővel elhízáshoz vezet).

2015. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyi a súlya?mennyivel született?

Az enyém id ennyi idős,kislàny.7100 gr.napi 4x100-130 tápszer,és 2 üveg bébiétel.ennyit eszik.mrg babateát is iszik.néha tejpépet de nem nagyon szereti

2015. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2750 grammal jöttünk haza és most 5300 gramm
2015. febr. 10. 14:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ennyi anyatejett evett sőt most sem eszik napközben többet :) este alvás előtt eszik többet :) nem kell aggódni tudja ő mennyi esik jól neki ha meg a kedve is jó a szúlya is gyarapszik igazán nincs okod aggódalomra :) A.
2015. febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az ismétlésekért :) A.
2015. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.nekem 3500 -al született.

kislàny vagy kisfiad van?

havi 600 gr hìzàs a minimum.

jól hízik.

2015. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kislányom van.
2015. febr. 10. 18:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha amúgy jókedvű, és folyamatosan gyarapszik a súlya, akkor nincs gond, egyszerűen csak ennyi az étvágya és kész. Jó súlyban van most.

Ha megállna a hízása, vagy úgy látod még éhes, mégsem eszik, akkor lehet, hogy nem izlik neki az adott tápszer (mivel ebben a kategóriában van a kérdés, gondolom tápszeres), szóval akkor lehetne másra váltani, de egyenlőre szerintem nincs gond vele.

2015. febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!