Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi házi tejet fogyaszthat...

Mennyi házi tejet fogyaszthat szerintetek napi szinten egy 1 év körüli kisgyerek? Akár simán, vagy pudingnak, stb.

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Gondolom teljesen változó. Az enyém semmit, mert egy évesen nem adok neki házi tejet. Amúgy fél liter tej alapú táplálékra van szüksége egy ennyi idős gyereknek.
2015. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Én egyáltalán nem adok még a két évesemnek sem tejet.
2015. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amennyit akar. Mar semmi baja nem lesz...En 6 honapos koromtol csak azt ittam, akkoriban meg az volt a modi, es semmi bajom nincs. Ma is imadom a tejet. A lanyom, akivel mar vigyaztunk, es megvartuk az 1 evet, meg alig akarja meg 5 evesen is meginni. Ha szereti adj neki nyugodtan.
2015. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem megy tőle a hasa,akkor amennyit kíván:a védőnőnk szerint. De sztem így se legyen több fél-1 liternél. A házitej elég durva anyag a mai emberek kényelmes gyomrának :) gyerekként csak azt ittam,de ma már fáj a hasam tőle
2016. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!