Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 11 hetes tápszeres babátok...

11 hetes tápszeres babátok hányszor eszik egy nap és mennyit? A kakija milyen színű?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
3-4 óránként 120 ml-t. Sárga.
2015. márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Wiky93 ***** válasza:
0%
Kislányom 10hetes, 5x eszik. Már zöldes a kakink :)
2015. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Wiky93 ***** válasza:
Ja és 150ml-t de van hogy 180at is..nemrég váltottunk tápszert mert nagyon sokat eszik, egyenlőre ezt teszteljük, bár a dokinő azt mondta kis beles :)
2015. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem pénteken lesz 11 hetes.

120-150között eszik olyan 4-5szor egy nap. A kakija eleinte (Bebátol)zöld volt. Azóta váltottunk Milumi-ra,azóta sárga:)

2015. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milumi=Milumil bocsi:)
2015. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen 100-110 ml-t evett napi 5x (Humanat). A kakija zöldes színű volt.
2015. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !akkor tényleg elég eltérő az étvágya a babáknak:))a kisfiam 180 az eszik napi 5x..de a gyerekorvos a multkor már 150 re is azt mondta,h nagyon sok..en probáltam ezert nem emelni az adagon de beleremeg ha elveszem az ûveget es nagyon sír ezert felemeltem..most már zöldes a kakija is igaz eddig kapott anyatejet is mostmar csak a tápi:)amugy 4kg-val született elég nagy baba volt es az elején is már 100ml evett 3 óránkent..:))csak kiváncsi voltam,h tenyleg olyan durvan nagy adag amiket eszik a picim:))meg varom a válaszokat:))
2015. márc. 2. 21:45
 8/10 A kérdező kommentje:
Wiky milyen tápszerről váltották es milyenre?azert mert sokat eszik vagy miért nem volt jó a régi?bocs ha hülyeséget kérdeztem,,:))
2015. márc. 2. 21:48
 9/10 Wiky93 ***** válasza:

Milumil HA1optima volt előtte, beváltnak tűnt, mert volt minden nap kaki, elmúltak az arcon levő kipattogzásai (mert az ez előttitől(Milumil Optima)kipattogzott) de aztán már azt vettem észre, hogy egyfolytába enne így mondtam a dokinőnek a problémám, ezért felírta a Humana babyfit banános tápit, jó sűrű na mondom biztos jó lesz. Hát eszik 150eket napi 5x, de van amikor még kell neki..szóval van amikor 180at is eszik.. Visszamentem a dokinőhöz, hogy eszik eszik..erre azt mondta, hogy kis beles baba :) nekünk is azt mondta, hogy az nem kevés adag :) de még próbáljam, mert még akkor csak 3napja ette. Szóval különösképpen nem mondott semmitse, hogy ez baj lenne stb. Ennyit mondott, hogy beles :D

Viszont változott az evésünk, mert a lányomról azt kell tudni, hogy úgy evett, hogy 3-4 mp-kênt kivettem a cumisüveget a szájából annyira mohó volt..most meg már nem, ügyesen eszik.

Ő meg 3710el született :)

2015. márc. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igeeen..??képzeld neki is kipattogott az egesz kis arcoskaja..es milumil ha start optimat eszik..akkor lehet,hogy attól??
2015. márc. 3. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!