Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » BEBA Sensitive HA-s tápszerről...

BEBA Sensitive HA-s tápszerről szeretnénk átváltani simára?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kislányunk. Védőnő szerint unja már. Melyik BEBA-s tápszer az, amelyiket 4 hónaposnak lehet adni és nem HA-s? Vagy megpróbálhatjuk a MILUMIL-t is? Mi a véleményetek, tapasztalatotok? Ha eddig csak BEBA HA-t evett, akkor át lehet állni a simára? Esetleg márkát is lehetne váltani?

Nem igazán akarja enni mostanában már ezt a tápszert. Nagyon keveset eszik belőle. Régebben nagyon szerette, már sokkal többet evett egy evésre mint most. Tanácstalan vagyok.....


2015. márc. 2. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
és ha megpróbálnád a milumilt? ha még szükséges a sensitive van milumil sensitive, ha meg nem, van sima HA.
2015. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy szükséges a Sensitive. Azt hasfájás ellen kaptuk még újszülött korában, de két hónapos korában elmúlt a hasfájás. Viszont a HA-ról is az a véleményem hogy felesleges, mert nincsen tejérzékeny a családban. Köszönöm a választ. :)
2015. márc. 2. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg kipróbálhatjátok a Humana Baby Fit Plus-t, ez nem HA-s, de újszülött kortól adható. 500 g-os a doboz és ha jól emlékszem receptre 630 Ft, a gyerekorvos pedig 1 éves korig tudja felírni.
2015. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ezt a márkát nem igazán ismerem. BEBA-s tápszert eszünk és MILUMIL HA-s rizspépet. Ebből is HA-sat írt fel az orvos. Teljesen össze vagyok zavarodva ezzel a sok tápszerfajtával, hogy melyik mire való....Valaki már igazán elmagyarázatná, a doktornőt hiába kérdezem, mindent félvállról vesz, és csak annyit mond, kipróbálhatják ezt meg azt meg amazt....nem lehet rá nagyon számítani...
2015. márc. 2. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
A Humana német tápszer elég jó minőségű. Mi is Bebával kezdtünk, aztán a hasfájásnál váltottunk a sensitive változatára, de nekünk nem jött be. Akkor váltottunk a Humama Digestre ami szintén hasfájásra való. Aztán amikor kinőtte a hasfájást váltottunk a Baby Fit-re. Ez a bukós, refluxos babáknak lett kifejlesztve (kicsit sűrűbb, mint a sima tápszerek), de van amelyik babánál szorulást okoz. Úgyhogy ha ez nem válik be még a Nestlé Lactogen Harmonit tudom ajánlani ami szintén bukós, refluxos babáknak van, de nem szokott szorulást okozni általában. (Ha jól tudom 800 g-os egy doboz és 900 ft receptre ja és szintén nem HA-s.)
2015. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :-)
2015. márc. 3. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!