Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kinek meddig tart/tartott ki?

Kinek meddig tart/tartott ki?

Figyelt kérdés
Beba pro 1 tápit eszik a bébi. 5 hónapos lesz és egy nap egyszer kap bébiételt.
2015. márc. 3. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
rajta van, hogy egy kanál hány gramm. Az alapján számold ki, hogy mennyi tápszer jön ki belőle és utána tudni fogod hogy meddig elég
2015. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt ki tudja így megmondani? Mennyit eszik? A doboz súlyát elosztod ezzel és megkapod a napok számát.
2015. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Lányom is ezt eszi, 5,5 hós. Nekünk 6 doboz kellett 4 hétre. Szóval 1 hét alatt 1,5 dobozzal fogyott.
2015. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert a doktornő szerint túl sok fogy el nekünk. 1 doboz/hét
2015. márc. 3. 12:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha még csak 1 étkezést váltottál ki, akkor nem sok az 1 doboz/hét szerintem. A bébiétel az ebéd? Zöldségek?

Ha igen, akkor próbáld a tízórait valamilyen gyümölccsel kiváltani, uzsira meg adj neki tejpépet, az is tejalapú, olyan mintha tápszert enne, mert a tejpép is abból készül. Így egy idő után eléred, hogy csak reggel és este egyen tápszert.

2015. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen még csak egyszer kap. Zöldséget ebédre. köszi a tippet :)
2015. márc. 3. 12:46
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Mi a baj a válaszommal??? Tudtok rá válaszolni vagy csak ész nélkül megy a pontozás?

Egyébként meg az elsők , akik 100%-ra lettek pontozva, nem is válaszoltak!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én zöld kezet adtam a válaszodra....és köszönöm, hogy értelmes választ írtál
2015. márc. 3. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!